[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Виставка


17 лютого 2010 у ОУНБ ім. Дмитра Чижевського відбудулася презентація книги
"Історичний календар Кіровоградщини на 2010рік. Люди. Події. Факти"
методиста з преси Кіровоградського обласного інституту
післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського
Володимира Миколайовича Боська


Черговий випуск "Історичного календаря Кіровоградщини" - вже п'ята книжка безпрецедентного краєзнавчого проекту, який задумав і успішно втілює мистецтвознавець, знаний дослідник і популяризатор місцевої історії Володимир Миколайович Босько.

Автор реалізує свій багаторічний труд копіткого збирання інформації про події та постаті, пов'язані з Кіровоградщиною. Опрацьовано безліч архівних матеріалів, друкованих видань і свідчень очевидців, які стали базою для логічно і художньо вибудуваного хронологічного довідника.

Попередні випуски "Історичного календаря" стали настільними книгами для тих, хто займається плануванням та організацією заходів по відзначенню знаменних і пам'ятних дат і для тих, хто пише актуальні статті з історії краю.

images/bosko2010_1.jpg      images/bosko2010_2.jpg      images/bosko2010_3.jpg

Календар вже традиційно містить не тільки інформацію про ювілеї визначних персон, пов'язаних з нашим краєм та пам'ятні події, що відбувалися на його території з середини ХVІІІ століття до кінця ХХ століття, але й оживлює її літературними ремінісценціями.

Наявність іменного покажчика забезпечує зручність в користуванні та надає проекту енциклопедичного характеру.

Підготовлене видання ще характерне тим, що воно завершує п'ятирічний цикл, тобто разом з попередніми випусками дає можливість самостійно вираховувати наступні річниці, які закінчуються на цифру 5.

"Історичний календар Кіровоградщини на 2010 рік" репрезентує наш край у пізнавальному аспекті не тільки його жителям, а й гостям і нащадкам тих, хто колись тут жив. Це надає виданню ще й туристичне значення.
[ HOME ]
Фон Виставка
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград        1998-2010   Webmaster: webmaster@library.kr.ua