[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Виставка


З 20 січня у відділі мистецтв
працює виставка графічих робіт "Колесо року"
Юлії Епельбаум: психолога і художника.


Все більше і більше прихильників знаходять собі провідники сучасних методів арт-терапії.

Епельбаум Юлія Валеріївна - практикуючий психолог. Проводить індивідуальне психологічне консультування та різноманітні тренінги з розвитку особистості, з розв'язання конфліктів, з розвитку творчих здібностей. У своїй професійній діяльності широко використовує методи арт-терапії. Так, аналізуючи асоціативні враження, відчуття, вона як психолог складає емоційний портрет людини.

Дванадцять графічних робіт виставки "Колесо року" відповідають дванадцяти місяцям року, дванадцяти асоціативним образам, дванадцяти станам душі. І кожен відвідувач у спілкуванні з ними відкривається сам, розкриваючи свій внутрішній стан.

images/koleso2.jpg      images/koleso1.jpg      images/koleso3.jpg

Автор із задоволенням проводить екскурсії для студентів психологічних факультетів міста. І кожна екскурсія перетворюється на міні-тренінг, де власне віддзеркалення кожного в оточуючій дійсності стає вочевидь.

images/koleso5.jpg      images/koleso4.jpg      images/koleso6.jpg

Схильність до малювання проявила на останніх курсах інституту, на що спонукала її зацікавленість можливостями методів арт-терапії. Набуті навички розкриття внутрішнього світу через художній образ проявила у серії графічних малюнків "Колесо року" вже як художник. В малюнках розкриваються безмежні можливості людини, її креативну природу, взаємовідносини Людини и Всесвіту.Біографічна довідка.
Епельбаум Юлія Валеріївна народилася 12 квітня 1975 року в місті Кіровограді. Виховує сина.

Захоплення малюванням переросло у персональну виставку. Яка відбулася у травні 2001 року США, штат Каліфорнія, місто Eureka "Old Town Art Gallery".


[ HOME ]
Фон Виставка
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград        1998-2010   Webmaster: webmaster@library.kr.ua