|
|||
|
|||
|
Хроніка культурного життя Кіровоградщини | ||
|
Хроніка культурного життя Кіровоградщини ( оглядова довідка за матеріалами преси та неопублікованими документами за червень 2006 року)
Загальні питання На черговому засіданні колегії управління культури облдержадміністрації були розглянуті питання: 1.Про стан виконання програми соціально-економічного розвитку галузі культури у Новоархангельському районі. 2.Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, запитами і зверненнями народних депутатів України, розпорядженнями і дорученнями голови облдержадміністрації в управлінні культури і туризму облдержадміністрації, у відділах культури і туризму Новоархангельської, Новомиргородської райдержадміністрацій. 3.Про заходи щодо забезпечення реалізації в області конституційного права громадян на звернення в управлінні культури і туризму облдержадміністрації, у відділах культури і туризму Бобринецької, Вільшанської райдержадміністрацій. 4.Про роботу відділу культури і туризму Новгородківської райдержадміністрації по виконанню Указу Президента України” Про невідкладні заходи щодо розвитку бібліотек України”. 5.Про підсумки роботи театрально-видовищних закладів у театрально-концертному сезоні 2005-2006 року. 6.Про хід виконання програми розвитку краєзнавства у Кіровоградській області на період до 2010 року.
Свій туристичний потенціал презентували 19 районів та 15 туристичних агенств. Представники туристичних фірм мали змогу ознайомити потенційного споживача з новими маршрутами та розцінками.
- відомим кобзарем , композитором й автором музичних творів Володимиром Горбатюком. Виступаючи в місцевій загальноосвітній школі з піснями на вірші Тараса Шевченка, митець розповів про свої зарубіжні поїздки, повідомив про намір заснувати власну дитячу кобзарську школу в місті Рівному, в якій навчатиметься обдарована молодь.
Книжкові виставки
До Міжнародного дня захисту дітей „Добре диво дитинства”; Популяризація документів іноземними мовами „Гортаючи сторінки сучасного американського роману”; Програма патріотичного виховання населення, формування здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства „Духовне перехрестя літератури та філософії”; „Культура спілкування ділових людей”; Особистість і доба До 120-річчя від дня народження І.П.Крип’якевича, українського історика; До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні „Згадаємо всіх поіменно”; Програма протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на 2003-2010рр. „Наркоманія-дорога в безодню”; Популяризація документів з питань мистецтва „Селянський світ, відображений в українському мистецтві”; До Дня Конституції „Українська конституція: історія і досягнення”; До Дня державної служби „Державна служба: сучасні моделі та нормативно - правове забезпечення”; Популяризація природничо-наукової літератури „Заповідники - храми природи”; Цикл книжкових виставок „Методика викладання шкільних дисциплін” „Методика викладання хімії в школі”; Календар мистецтв: 80 років від дня народження М.Монро, американської актриси; 75 років від дня народження Є.Мірошниченко, української оперної співачки; 60 років від дня народження О.Кайдановського, російського актора; Літературний календар „Повний життя і сподівань” - 75 р. від дня народження В.Я.Бров- ченка, українського поета; „Правдива і сумна проза” - 95 р. від дня народження В.Некрасова, російського письменника; „Роман і історія” - 150 р. від дня народження Г.Р.Хаггарда, англійського письменника; „Літературний критик, публі- цист і філософ” - 195р. від дня народження В.Г.Бєлінського, російського літературного критика
„Державна служба: сутність та особливості”; „Скарбничка природи”; „Вікопомна дата історії” – до Дня скорботи; „Конституція України: права, гарантії, реальність”; „Українська мрія – власний дім”; „Джордж Стефенсон / Стівенсон / – 225 років від дня народження; „Слово з душі, душа у слові” - 65 річчя від дня народження С. Барабаш. Масові заходи „Мій улюблений журнал” – гра – вікторина; „Подвиг у спадок” – до Дня скорботи; „Тричі мені являлася любов” – літературно-музична година до 150 річчя від дня народження Івана Франка; „Геній провінціальної архітектури” – Я. Паученко - бесіда; „Архітектура старого міста” – бесіда; „В.Висоцький – актор театру” – літературно-музична година; „Я стихами с вами говорю” - А. Ахматова - літературна година.
„Калейдоскоп казок” – гра-подорож; „Грайте з нами” – благодійне свято для вихованців дитячого будинку „Барвінок; „Пізнайко – улюбленець дітвори і дорослих” – книжкова виставка; „Хай щастю дитини не буде кінця” – музична година; „Розумники і розумниці” – розважальна програма; Тиждень народознавства „Чи знаєш ти Україну та малу батьківщину ?”- вікторина; „Стежками рідного краю” – бесіда; „Скарби мого краю” - книжкова виставка; До Дня Конституції України „Захищеність особи в правовій державі” – книжкова виставка; „Захищеність особи в правовій державі. Презумпція невинності” – огляд літератури; „Конституція моєї Батьківщини” – викладка літератури; Заходи щодо увічнення пам’яті видатних діячів Української народної республіки та Західно-Української народної республіки „Сторінками історії України” – книжкова виставка; „Володимир Винниченко: покірність чи бунт?” – урок історії з оглядом літератури; Заходи щодо увічнення пам’яті загиблих та ветеранів до 65-річчя від початку ВВв „Незабутні імена” – до 65 річчя заснування підпільної організації „Спартак” „Кривавий червень” – урок пам’яті. . |
||
|
Хроніка культурного життя Кіровоградщини | ||
© ОУНБ Кiровоград 1998-2006 Webmaster: webmaster@library.kr.ua |