[HOME]

ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata

[ HOME ]
Фон Подаровані видання учасників Міжнародної науково-практичної конференції

 


Від учасників Міжнародної науково-практичної конференції "Трансформація бібліотечного простору — шлях до “Відкритої бібліотеки”





Від Проскурякова Віктора Івановича, доктора архітектури, професора, академіка Української Академії Архітектури




Національний університет “Львівська політехніка”. Інститут архітектури / Укл.: Б.С. Черкес, В.І. Проскуряков, Г.П. Петришин, С.І. Топилко, О.Ю. Лисенко, В.О. Штець. - Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2012. - 156 с.

Львів належить до найбагатших міст України за кількістю та цінністю історико-архітектурних пам’яток. Віки, що минули від часу його заснування сформували тут унікальне архітектурне середовище. Львів не подібний ні до одного міста світу, його архітектурні пам’ятки особливі як у нашій, так і у світовій спадщині. В книзі наведено коротку туристичну інформацію про визначні історико-архітектурні пам’ятки Львова. Подано історичну довідку про Інститут архітектури Національного університету “Львівська політехніка”, та описано діяльність кафедр інституту в особах та проектах. Для широкого кола читачів.




Від Вінницької Обласної Універсальної Наукової Бібліотеки імені К.А. Тімірязєва




Володимир Козюк. Живопис світлини. - Київ: Майстерня книги, 2009. - 231 с.

В альбомі представлена творчість Володимира Козюка — заслуженого художника України, колекціонера, мецената. “Його творчість — наче пісня про рідну землю, і неважливо, живопис це чи фотосвітлини, - в усьому, в першу чергу, відбивається вишуканий смак і надзвичайна любов до рідного краю. Він бачить світ краси у всьому, що нас оточує, переосмислює та показує нам своїми очима рідну землю, він дає можливість помилуватися тим, що для нас найцінніше — рідним краєм. Серце щемить, коли, гортаючи світлини з його авторської добірки, розглядаєш зморені руки трударів, глибину і мудрість тих очей, які бачили війну і страшний голодомор. Хочеться відламати крихту “маминого хліба”, поклонитися перед старенькою хатиною під стріхою, відновити шану минулого, яке дало нам сьогодення, отже, й майбутнє. Сьогодні наша держава може пишатися, що в культурному просторі є саме такі люди, які кожним трепетом своєї душі оспівують рідний край, Україну”. (Василь Вовкун).




Від Запорізької Обласної Універсальної Наукової Бібліотеки імені О.М. Горького




Сказки русских писателей. - Харьков: Фолио, 2013. - 237 с.

«Сказка о рыбаке и рыбке», «Аленький цветочек», «Конек-Горбунок», «Серая Шейка» - эти знакомые и любимые всеми сказки написаны русскими писателями. Пушкин и Аксаков, Ершов и Мамин-Сибиряк, используя лучшие народные традиции, сумели создать замечательные произведения с яркими, запоминающимися героями, увлекательными сюжетами и необыкновенно поэтическим языком. Герои сказок уж точно не оставят равнодушными маленьких читателей, научат быть добрее, участливее и справедливее к окружающему их миру.



Фон


Фон

[ HOME ]
Фон Подаровані видання учасників Міжнародної науково-практичної конференції
Фон Фон © ОУНБ, Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua