[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Фотовиставка - проект Сергія Книша: «ГУЦУЛІЯ»


Фон

Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського, Кіровоградська обласна організація НСФХУ, Міжрегіональне об’єднання фотографів України за участю фотомитців з різних куточків України в рамках глобального циклу виставок - проекту Сергія Зайцева – «Моя квітуча Україна» представляють:

Фотовиставка - проект Сергія Книша: «ГУЦУЛІЯ»

На виставці представлений погляд на Українські Карпати авторів з різних регіонів України, що формує небувалу по широті сприйняття, різнопланову, різноментальну композицію виставки. Карпати постають перед глядачем у всьому розмаїтті барв: величава природа, приголомшливі пейзажі, різнопланові жанрові побутові сценки та чудові портрети місцевих жителів – все це загалом створює відчуття повного проникнення, заглиблення у надзвичайно цікаву і своєрідну дійсність – світ Карпатського високогір’я.

Проект «Гуцулія» був раніше двічі представлений в м. Кривий Ріг та викликав чималу зацікавленість громадськості. Далі до участі в ньому були запрошені бажаючі колеги-фотографи, він був значно розширений та доповнений.

На даному етапі «Гуцулія» включена в масштабний проект Сергія Зайцева «Моя квітуча Україна», присвячений 20-річчю незалежності України.

Також експозицію виставки можна віртуально переглянути на сайті бібліотеки: www.library.kr.ua у розділі «Віртуальна виставка»; на порталі фотоклубів України: www.fotoclub.org.ua - у розділі «Віртуальна виставка»; а також на сайті НСФХУ - www.photospilka.com .

З питаннями звертайтесь за тел.: (067) 915-2203, або e-mail: zx9966@rambler.ru, Сергій Книш, м. Кривий Ріг.

Список учасників
2011

 


Фон


Фон

[ HOME ]

Фотовиставка - проект Сергія Книша: «ГУЦУЛІЯ»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011 Webmaster: webmaster@library.kr.ua