[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       
<<< повернутись
[ HOME ]
Фон Конкурс плакатів "Відкрий Німеччину в своїй бібліотеці!"


Фон

LOGO
 
LOGO

«Відкрий Німеччину в своїй бібліотеці!»

3 квітня об 11.30 у відділі документів іноземними мовами ОУНБ ім. Д.І. Чижевського, відбулося нагородження переможців конкурсу плакатів „Відкрий Німеччину в своїй бібліотеці!“, який проходив за підтримки Гете-Інституту в Україні. Запропоновані учасниками плакати мають стати рекламою для німецькомовних фондів у бібліотеках України та заінтригувати читачів, які цікавляться Німеччиною та німецькою мовою. Вибір мови, яку використано на плакаті, залишався за автором. Можна було майструвати, малювати, клеїти! Єдиною умовою були формат А3 та тема: „Відкрий Німеччину в своїй бібліотеці!“


 

Kонкурс проводився у два етапи:

І – локальний ( підготовка, оцінювання та презентація кращих робіт, визначених журі конкурсу, перед громадськістю міста). Всі учасники локального етапу конкурсу отримують дипломи, три найкращі роботи – заохочувальні призи від Ґете-Інституту.

ІІ – національний (три кращі роботи-переможці від кожного міста будуть надіслані до Ґете-Інституту в Києві). Журі, яке складатиметься із співробітників бібліотек, ілюстраторів, видавців та представників німецьких інституцій в Україні, визначить, хто стане національним переможцем та хто посяде 2 та 3 місця.

Конкурс тривав з 1 лютого по 25 березня 2013 року.

До участі в конкурсі запрошувалися усі зацікавлені, хто досяг 18 років.

Участь у конкурсі була виключно індивідуальною.

Власне, сьогодні ми нагородили переможців локального конкурсу. Ними стали:

І місце – Дарина Хоменко, студентка факультету іноземних мов КДПУ ім. В.К. Винниченка;

ІІ місце – Ірина Лябихова, учитель образотворчого мистецтва СШ № 22;

ІІІ місце – Ірина Бабіч, студентка державної льотної академії України (ДЛАУ).

Крім головних переможців журі відзначило заохочувальними призами ще дві роботи: Вікторії Хоменко, студентки КДПУ ім. В.К. Винниченка та Анастасії Черниш, учениці 11 класу СШ № 31.

Призи та подарунки люб’язно надані Гете-Інститутом в Україні.

 

Роботи переможців відправились до Києва на загальноукраїнський конкурс. Побажаємо їм удачі і чекаємо на позитивний результат. Тим більше, що головним призом національного етапу стане двотижнева мовна стипендія Ґете-Інституту в Німеччині, за друге і третє місце учасники отримають електронні книги.

Урочисте вручення призів відбудеться в Києві в кінці квітня 2013 року. Плакат переможця буде надруковано великим тиражем та розіслано по бібліотеках-партнерах в якості реклами.
Фон


Фон

[ HOME ]

Конкурс плакатів "Відкрий Німеччину в своїй бібліотеці!"
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua