[HOME]
 
[ HOME ]
2008 рік - липень
     

 1 літня школа для активістів організацій громадянського суспільства

В межах проекту „Розвиток громадянського суспільства в Україні”, що виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії Творчим центром ТЦК в Одесі 13-19 липня 2008 року було проведено першу літню школу для активістів організацій громадянського суспільства (далі –Школа).

Навчальні тренінги були сфокусовані в таких напрямках: життєздатність ОГС, ефективне керівництво, управління персоналом та робота з волонтерами в ОГС; налагодження ефективної комунікації, переговорні навички, громадсько-ділові відносини, підготовка та проведення презентацій; управління проектом та підготовка звітів.

24 учасники Школи протягом тижня вчилися застосовувати на практиці інструменти ефективного менеджменту організації, визначати основні шляхи забезпечення життєздатності організації в умовах змін, та налагоджувати її ефективну роботу.

Програма Школи була побудована вдало: інформаційні сесії перемежовувалися з діловими іграми. Таким чином, отримані знання мали практичне застосування.

Дуже сподобалось, що теми, які розглядалися в Школі, були актуальні й цікаві всім учасникам (очікування всіх виправдалися), ігри мали різнобічну спрямованість: вдосконалення навичок роботи в команді, застосування переговорних і комунікативних навичок, активізація набутих знань. Запам’яталося, як будували півтораметрову вежу з паперу і клейкої стрічки, в рольовій грі закликали „сільську громаду” взяти участь у створенні добровільної пожежної команди, разом знаходили рішення проблем, з якими часто доводилося стикатися майже кожному працівнику ОГС в роботі.

Особливо позитивним було те, що школа зібрала активістів ОГС Львівської, Луганської, Хмельницької, Кіровоградської та Херсонської областей (схід-захід-центр-південь України), тож кожен мав унікальну можливість обмінятися контактами і досвідом з колегами, повідомити про свої здобутки і вирішити наболілі питання роботи в третьому секторі.

Мабуть, кожен з учасників поїхав додому з чіткою упевненістю - разом ми – сила. За нами майбутнє, майбутнє змін, які творимо ми!

[ HOME ]
Інформація про проект

© ОУНБ Кропивницький 1999-2008     Webmaster: webmaster@library.kr.ua