ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Обговорення екологічних питань на засіданні дискусійної платформи “Екологія очима молоді”


Фон

 

Обговорення екологічних питань на засіданні дискусійної платформи “Екологія очима молоді”

17 квітня 2018 року о 13:00 в Орхуському центрі екологічної інформації обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться обговорення екологічних питань на засіданні дискусійної платформи “Екологія очима молоді”, приуроченої до Дня довкілля.

Проблеми відносин людини й природи належать до переліку найактуальніших і визначають рівень благополуччя як всієї світової цивілізації, так і кожної країни зокрема. Внутрішній світ будь-якого народу схожий на світ того пейзажу, серед якого він живе, на ті землі, що він обробляє й забудовує.

День довкілля є унікальною можливістю нагадати молодим людям, що їм належить майбутнє, в якому вони повинні не тільки знати про екологічні проблеми та уміти їх долати, а взагалі цих проблем не створювати. Це до снаги лише екологічно грамотній людині, здатній правильно оцінити результати своєї діяльності, такій, яка не завдасть шкоди навколишньому середовищу, яка володітиме культурою поведінки й навичками дбайливого ставлення до природи.

Мета проведення заходу: привернути увагу студентської та учнівської молоді до екологічних проблем регіону, розширити їх знання про екологічну свідомість та культуру, про цінність та багатогранність довкілля.

Теми, що пропонуються до обговорення:

  • екологічне краєзнавство;
  • поводження з побутовими відходами;
  • радіаційні ризики населення м. Кропивницький;
  • шкідники деревних насаджень;
  • генна модифікація сої та інші.

В засіданні дискусійної платформи візьмуть участь: представники департаменту екології та природних ресурсів ОДА, обласного управління водних ресурсів, члени обласного та міського осередків Всеукраїнської екологічної ліги, екологи, викладачі та педагоги, студенти вищих навчальних закладів, учнівська молодь.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Обговорення екологічних питань на засіданні дискусійної платформи “Екологія очима молоді”
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2018 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054