Фон “Динаміада - 2013” у Клубі інтелектуальних ігор

Фон

“Динаміада - 2013” у Клубі інтелектуальних ігор

20 і 21 березня Клуб інтелектуальних ігор Кіровоградської обласної універсальної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського гостинно відчинив свої двері учасникам “Динаміади-2013”. Сюди завітали представники обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України.

Серед колективів фізичної культури правоохоронних органів міста Кіровограда відбувся дводенний чемпіонат із шахів. Саме ця подія дала старт “Динаміаді-2013” з 8 видів спорту. Змагання очолювала суддівська бригада під керівництвом судді міжнародної категорії Г.Г.Дубівки.

У захоплюючій та впертій боротьбі взяли участь понад 30 динамівців.

Перемогу в командному заліку здобула команда КФК Управління МВС України в області, на другому місці - колектив Територіального Управління МНС України в області, на третьому — Управління СБ України в області.

В особистому заліку на першій дошці місця розподілилися наступним чином:

І місце – Браверман Станіслав (УМВС);
IІ місце – Скрипачов Олександр (ТУМНС);
ІІІ місце – Філіпчук Олександр (в/ч 3011).

ІІІ місце – Негретов Сергій (УСБУ).

Команди колективів фізичної культури, які посіли призові місця в змаганні, в нагороду одержали кубки та дипломи.

В особистому заліку переможці та призери нагороджені грамотами та медалями Кіровоградської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Перед фотооб'єктивом — переможці, віддані служителі богині шахів Каїсси.

У житті Клубу інтелектуальних ігор такі змагання стали вже традиційними. Гостинно запрошуємо всіх бажаючих на нові зустрічі.