[HOME]

ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata

[ HOME ]
Фон Подаровані виданняПОДАРОВАНІ ВИДАННЯ ВІД МІСЦЕВИХ ВИДАВНИЦТВ ТА АВТОРІВ ЗА ТРАВЕНЬ 2010 РОКУВід ТОВ “Імекс-ЛТД”Кіровоградщина. Землі квітучої краса: Фотоальбом. - Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2009. - 96с.; іл. - Текст укр., рос. та англ. Мовами.

Кіровоградщина розташована у центральній частині України, на півдні Придніпровської височини, у межиріччі Дніпра та Південного Бугу. Сьогодні - це центр незалежної України — держави, що живе на політичній карті світу з 1991 року.
У фотоальбомі показані найчарівніші куточки Кіровоградської області.
Використані фото О.В.Коломінова, І.М.Демчука, А.О.Домаранського, О.С.Гончарова та фотоматеріали з архіву видавництва „Імекс – ЛТД”.Даценко Василь Всеволодович. Щоб пам’ятали. Кіровоградщина в роки Великої Вітчизняної війни (1941-1945): Історико-публіцистичний нарис. - Кіровоград: ТОВ “Імекс-ДДТ”, 2009. - 304 с.; іл., фото.

Книга Василя Даценка неупереджено, грунтовно, виважено і доступно розповідає про трагічні події Великої Вітчизняної війни на Кіровоградщині. Унікальні фотографії та документи з державних архівів, а в більшій частині — із приватних зібрань, подаються друком на цих сторінках уперше і вельми яскраво свідчать — минуле й сьогодення єднає ПАМ’ЯТЬ кожного з ЖИВИХ саме в ті хвилини, коли ми уважні до облич та імен тих, хто ЖИВ до НАС і був справжнім патріотом своєї землі. Адже, доки жива пам’ять, доти і живе народ. Книга ця - найкращий дарунок захисникам Вітчизни!
Книга буде корисною для викладачів, студентів, істориків, краєзнавців, усіх, кого цікавить історія Центральної України в бурхливому ХХ столітті.Щоб пам’яті вогонь не згас: Публіцистика. - Кіровоград: ТОВ “Імекс-ЛТД”, 2010. - 186 с.

Книга серії “Бібліотека газети “Гайворонські вісті” містить публікації з районних газет “Шлях комуни”, “Вогні комунізму” і “Гайворонські вісті” про мужність і героїзм жителів Гайворонського району, проявлені в роки Великої Вітчизняної війни 1941 — 1945 років у боях за рідну землю на фронтах бойових дій, а також у боротьбі в партизанських загонах та в підпіллі. Висвітлюється операція форсування річки Південний Буг у селі Хащуватому і визволення району від фашистських загарбників у березні 1944 року. Зібрані і надруковані в книзі матеріали допоможуть увічнити незабутній подвиг народу у роки Великої Вітчизняної війни, виховувати на його прикладі молодь наступних поколінь. Книга видана на честь 65-річчя Великої Перемоги над фашизмом.
Від інституту соціокультурного менеджментуДіяльність будинків культури по задоволенню потреб територіальних громад: звіт за результатами дослідження — Кіровоград: ІСКМ, 2010. - 64 с.

Видання містить результати комплексного дослідження “Діяльність будинків культури по задоволенню потреб територіальних громад”, що здійснив Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) в рамках проекту “Спільний шлях в майбутнє” в січні-лютому 2010 року на території Кіровоградської, Чернігівської, Рівненської, Миколаївської та Дніпропетровської областей України. Неоціненну допомогу ІСКМ під час проведення дослідження надали його партнери (ЦГТ “АХАЛАР”, ЦПГКІ “Тамариск, Фундація ім. Князів благодійників Острозьких, Центр сприяння суспільним інноваціям). У виданні на основі експертного опитування, фокус-груп та аналізу документів з’ясовано зміст, методи організації та основні принципи діяльності будинків культури по задоволенню потреб територіальних громад та можливості оптимізації цього процесу.Абрамов Лев Костянтинович, Азарова Тамара Василівна. Цільові програми та механізми по забезпеченню прозорості у процесі їх реалізації. - Кіровоград: ІСКМ, 2010. - 100 с.

Навчальний посібник дає уявлення про теоретичні та практичні аспекти програмно-цільового методу управління на регіональному рівні. Особливий акцент зроблено на методиці забезпечення прозорості процесу реалізації цільових програм та залученні громадськості до цього процесу.
Видання стане корисним порадником виконавцям цільових програм та їх клієнтам.
Фон


Фон

[ HOME ]
Фон Подаровані видання
Фон Фон © ОУНБ, Кiровоград 2010 Webmaster: webmaster@library.kr.ua