[HOME]

ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata

[ HOME ]
Фон Подаровані видання


ПОДАРОВАНІ ВИДАННЯ ЗА СЕРПЕНЬ 2010 РОКУВід Небесної Ельміри Вікторівни, голови Кіровоградської обласної організації “Народна академія творчості інвалідів”:
“Київ, ти моє натхнення”: Збірка поетів-інвалідів. - Київ: Всеукраїнська громадська організація “Народна академія творчості інвалідів”, 2008. - 72 с.

Київ має широку та щиру поетичну душу, з глибин якої лине безсмертна українська пісня...
Разом з авторами цього збірника здійснимо віртуальну прогулянку Києвом. В цьому нам допоможуть Малая энциклопедия Киевской старины, під редакцією Анатолія Макарова, та поети Народної академії творчості інвалідів. Не важливо, що багато з них за станом здоров’я не мають змоги часто блукати вулицями Києва, частіше за все вони бачать його з вікна. Але це не заважає їм любити своє місто і черпати з нього натхнення.
Українська народна лялька: Методичний посібник. - Київ: Всеукраїнська громадська організація “Народна академія творчості інвалідів”, 2008.- 64 с., іл.

Лялька, як дитяча іграшка й оберіг Роду, як могутній магічний талісман та символ зв’язку між поколіннями, знана в багатьох традиційних культурах земної кулі: від Аляски до Австралії, від Африки до України.
В збірці використано здобутки сучасної історії, фольклористики, етнології, культурології з метою повнішого розкриття образу української народної ляльки, висвітлення її семантичних прообразів та історичних прототипів, визначення її місця і ролі в українській іграшковій культурі Книга для широкого кола читачів.
Український народний костюм: Методичний посібник. - Київ: Всеукраїнська громадська організація “Народна академія творчості інвалідів”, 2008. – 56 с., іл.

Костюм — частка народної душі. Велике історичне і художнє значення українського народного костюма безумовне. Від глибокої давнини і протягом усього існування він задовольняв не лише матеріальні, а й духовні потреби людини, виконуючи необхідні побутові, соціальні, обрядові функції. Його високий мистецький рівень, емоційна насиченість яскраво відбивають світогляд, естетичні уподобання, саму психологію українського народу. Це самобутнє явище посідає визначне місце не тільки в національній, а й у європейській та загалом світовій культурі.
Багато творчої винахідливості й фантазії вклав у створення одягу український народ. Народні умільці протягом століть немов переносили чудову природу України в оздоблення костюма, в його радісну гаму.
В посібнику висвітлюються витоки традиційного українського костюма та його багатовікова історія. Представлене широке розмаїття народного вбрання відповідно до історико-етнографічних регіонів України, детально розглядаються його численні компоненти та прийоми оздоблення.
Вірю, Надіюсь, Люблю...: Лірична збірка письменників — інвалідів України. - Київ: Всеукраїнська громадська організація “Народна академія творчості інвалідів”, 2009. - 112 с.

У ліричному збірнику письменників — інвалідів України “Вірю, Надіюсь, Люблю” добре видно, що справжній талант може проявлятися у будь-яких умовах, потрібні тільки доброта і увага оточуючих.
Книга буде цікава широкому колу читачів.
Всеукраїнська виставка виробів, художніх творів, виготовлених інвалідами з нагоди Міжнародного дня інвалідів: Альбом. - Київ: Міністерство праці та соціальної політики України, 2009. - 49 с.

Всеукраїнська виставка виробів та художніх творів, виготовлених інвалідами, є одним із шляхів реалізації права громадян з інвалідністю на активну участь у житті суспільства. Для більшості учасників виставки це — єдина можливість ознайомити українську спільноту зі своєю творчістю.
В альбомі представлено найкращі роботи виставки.
Для широкого кола читачів.Фон


Фон

[ HOME ]
Фон Подаровані видання
Фон Фон © ОУНБ, Кiровоград 2010 Webmaster: webmaster@library.kr.ua