[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Птахи рідного краю


Фон

 

Національна спілка фотохудожників України
Громадська організація “КРИВБАСФОТОКЛУБ”
Екологічний центр обласної універсальної наукової бібліотеки
ім. Д. І. Чижевського

 

Відкриття персональної фотовиставки Сергія Рижкова “Птахи рідного краю”

 

 

1 квітня 2014 року о 16 годині
відбудеться відкриття персональної фотовиставки
Сергія Рижкова “Птахи рідного краю”
Виставка присвячена Міжнародному дню птахів

  Природа – невичерпне джерело для натхнення, а птахи – це краса, яка поряд з нами. Так вважає 25-річний фотомайстер Сергій Рижков, що народився та мешкає у Кривому Розі, місті з непростою екологічною долею. Саме в ньому автор доторкнувся до різнобарвного і неймовірно цікавого світу рідної природи, понад чотири роки тому почав робити свої перші спостереження за птахами. З того часу фотографування птахів є невід’ємною частиною його життя.

Заради вдосконалення своїх навичок у 2009 році Сергій приєднався до місцевого фотоклубу, щорічно приймає участь у клубних виставках в різних містах України. В його активі декілька персональних виставок у рідному місті. Роботи друкувалися в таких виданнях як Photographer, National Geographic Україна, Digital Photo & Video. Будучи членом Українського Товариства Охорони Птахів, Сергій залюбки надає свої роботи для друкованих видань Товариства: бюлетеня «Птах», календарів.

Персональні виставки автора проводились у рідному Кривому Розі, Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Харькові. У 2012 році його світлина «Шлюбні пригощання одудів» отримала першість на Всеукраїнському конкурсі природньої фотографії «PhotoNature-2012». У 2014 році Сергій отримав першість на всеукраїнському конкурсі “Фотограф року 2013”. Нині Сергій Рижков є членом Національної спілки фотохудожників України.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати експозицію, яка функціонуватиме за адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24, ОУНБ ім. Д.І. Чижевського, ІІ поверх.
Вхід – вільний.

 

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

Птахи рідного краю
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua