[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Виставка робіт у техніці батіку
LOGO
Фон

Виставка робіт у техніці батік «СВІТ У КОЛЬОРАХ»

 

З 27 січня 2014 р. в Орхуському екологічно-тренінговому центрі при відділі документів з економічних, технічних та природничих наук працюватиме виставка робіт у техніці батік «СВІТ У КОЛЬОРАХ».

Виставка – результат натхненної творчої праці учнів 1-го та 2-го класів Кіровоградської дитячої художньої школи ім. О.О. Осмьоркіна та педагогічної майстерності їх викладача – Любові Григорівни Кір'янової, яка започаткувала викладання такої непростої і водночас дуже сучасної техніки вже у першому класі саме для того, щоб навіть недосвідчені юні художники змогли створити власний витвір мистецтва від початку до кінця.

Батік — мистецтво розпису тканини. Це багатокольоровий художній розпис по шовку, бавовні, змішаним тканинам (холодний батік, гарячий батік, вільний розпис). Процес створення картини захоплює художника повністю, дозволяє поринути у власний світ та відтворити його частину на тканині. Батік – це світ кольорів та відтінків. Фарба живе і дихає на тканині, яскраві та ніжні плями вибухають у вихорі поєднань та переливах кольорів. Так юні художники виражають настрій, свої почуття та враження від навколишнього світу і природи в різних її проявах. Адже природа є одним з основних засобів естетичного виховання дітей. В експозиції присутня не тільки тема барвистості світу, але і тема весняного вітру, літнього дощу, золотої осені.

Одне з головних завдань Орхуського екологічно-тренінгового центру - формування екологічної свідомості молоді. У моральному розвитку дитини особливе місце займає виховання любові до рідної природи і дбайливого ставлення до всього живого. Краса природи не залишає байдужими навіть найменших дітей. Необхідно, щоб діти навчилися відчувати прекрасне, щоб у подальшому своєму житті вони могли сприймати світ у всій його красі та різноманітті. На полотнах, представлених на виставці, зображені натюрморти, декоративні композиції, краєвиди, традиційні квіти, і, навіть, коти. Такі виставки формують у дітей не тільки знання про природу, але й ставлення до неї.

Запрошуємо всіх любителів прекрасного до перегляду виставки.

Виставка діятиме протягом місяця , до кінця лютого.

.

 

 


Фон


Фон

[ HOME ]

Виставка робіт у техніці батіку
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua