[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 

[ HOME ]
Фон Небезпека у зимовий період та дотримання правил безпечної поведінки
LOGOФон

Інформаційні години з основ безпеки життєдіяльності

У наш цивілізований, технічно розвинений час людство залишається залежним від природних явищ, які досить часто мають катастрофічний характер. Надзвичайні ситуації спричиняють загибель багатьох тисяч людей, завдають величезних матеріальних збитків. Сьогодні людина здатна полетіти на Місяць, ми багато знаємо про інші планети, але сили природи власної планети все ще нами не підкорені. Стихійні лиха призводять до загибелі людей, руйнування і нищення матеріальних цінностей. На жаль, пересічні громадяни рідко звертають увагу на особисту безпеку. А коли вже лихо сталося, досить часто буває дуже складно зберегти здоров'я і навіть життя.

11 лютого 2014 р. в Орхуському інформаційно-тренінговому центрі обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського відбулася лекція-бесіда “Небезпека у зимовий період та дотримання правил безпечної поведінки”, яку провели співробітники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області для студентів комерційного коледжу. Основними причинами небезпеки у зимовий період є порушення елементарних правил поведінки. Саме про це йшла мова на лекції. Майстер виробничого навчання Кіровоградських міських курсів Володимир Олексійович Гусєв розповів про захист від дорожньо-транспортних пригод, дотримання правил поведінки на льоду, протипожежну безпеку, випадки травматизму побутового характеру. Порекомендував слухачам прості заходи, які допоможуть убезпечити себе під час ожеледиці, а також дав необхідні поради та роз’яснення щодо дотримання ними правил безпечної поведінки в побуті. Особливу увагу студентів фахівець центру звернув на дотримання правил індивідуальної безпеки, оскільки необдумана та необережна поведінка загрожує життю і здоров’ю.

Проведення таких освітніх заходів, як зазначають фахівці центру, є необхідним, адже при спілкуванні виявляються найбільш характерні помилки у поведінці під час надзвичайних ситуацій та вказуються способи їх усунення. Як зізнаються самі студенти, такі зустрічі будуть корисними і допоможуть усвідомити найважливіше – цінність людського життя.

 

 


[ HOME ]

Небезпека у зимовий період та дотримання правил безпечної поведінки
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua