[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Відкрилася персональна фотовиставка Глєба Цуканова “Прикарпаття”
LOGO
Фон

 

Відкрилася персональна фотовиставка Глєба Цуканова “Прикарпаття”

 

 

16 вересня 2014 року в Орхуському інформаційно-тренінговому центрі відбулася презентація персональної фотовиставки Глєба Цуканова “Прикарпаття” із циклу “Відкриваючи Україну”.

 Це вже п’ята його персональна виставка, яка експонувалася в екологічному центрі обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського. Тож з вдячністю за таку співпрацю родина Цуканових подарувала бібліотеці книгу О.М.Бєлікова «Перлини України» (видання 2014 року).

В експозиції “Прикарпаття” представлено 30 світлин: визначні архітектурні та історичні споруди, цікаві побутові замальовки, пейзажі українського Прикарпаття.

 

Сам автор провів екскурсію виставкою, розповів де саме і як були зроблені фотознімки. Багато фотографій мають оригінальні назви: “Гніздо глухаря”, “Любов та голуби”, “Вулиця лелек”. Глєб відповів на запитання присутніх, його відповіді були по-дитячому щирі, часом смішні.

 

Юний мандрівник через мистецтво фотографії дає можливість відвідувачам бібліотеки познайомитись з унікальними та дивовижними місцями Прикарпаття, бо кожен день перебування в цьому краї залишив у пам’яті щось особливе, незабутнє…

 

 


Фон


Фон

[ HOME ]

Відкрилася персональна фотовиставка Глєба Цуканова “Прикарпаття”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua