[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон День довкілля на Кіровоградщині
LOGO
Фон

День довкілля на Кіровоградщині

Згідно з Указом Президента України від 06 серпня 1998 року № 855 щороку в третю суботу квітня відзначається ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ, у 2019 році цей день випадає на 20 квітня.

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 28 лютого 2019 року № 424-р затверджено план заходів природоохоронного характеру. Заходи, які відбуваються саме цього дня, спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення населених пунктів області, збереження природно-заповідних територій та об’єктів тощо.

Спільними діями органів виконавчої влади, громадських організацій екологічного спрямування проводиться робота щодо вирішення питань, пов’язаних з охороною довкілля, раціональним використанням природних ресурсів, приведенням до належного стану населених пунктів, зелених зон, місць відпочинку, прибережних смуг річок і водоймищ. Завдяки цим заходам відбувається виховання у населення бережливого ставлення до навколишнього середовища.

Кожна людина, приєднуючись до заходів природоохоронного характеру, здійснює свій особистий внесок у збереження довкілля, цим самим продовжуючи та покращуючи своє середовище існування та існування флори і фауни, яка нас оточує.

Давайте не будемо байдужими та зробимо свій особистий внесок у збереження довкілля!


Фон


Фон

[ HOME ]

День довкілля на Кіровоградщині
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2019 Webmaster: webmaster@library.kr.ua