[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон День довкілля
LOGO
Фон

21 квітня 2012року — День довкілля

День довкілля для України свято порівняно нове, адже почали його відзначати з 1998 року. Історія цієї дати веде початок із 1972 року, коли у Стокгольмі відбулась конференція Генеральної Асамблеї ООН, присвячена тематиці «Довкілля». Стокгольмська конференція в майбутньому стала визначною подією в житті кожної людини, діяльність якої стосується екології. Адже саме на ній було створено екологічну програму ООН – UNEP (United Nations Environment Program), яка стала ідеологом проведення Всесвітнього Дня довкілля.

Наша держава долучилась до святкування Дня довкілля з 1998 р. і від того часу День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня.

За такий короткий час в українців напрацювались вже певні традиції відзначання цього дня. Державні установи, профспілки, екологічно свідома громадськість, різні організації, заводи та компанії, студенти та школярі проводять так звані «зелені толоки», прибирання, висаджують дерева, упорядковують парки та сквери, ведуть просвітницьку діяльність, ознайомлюють громадськість з проблемами екології в світі, в Україні та їхньому регіоні в цілому. У цей день кожному громадянину нашої держави варто поглянути на оточуюче нас середовища зовсім іншими очима, принаймні раз на рік для того, щоб реально оцінити становище в якому ми знаходимося. Це момент обдумати всі свої подальші дії та кроки, які варто зробити кожному з нас для збереження та відновлення довкілля, та з'ясувати свою роль у збереженні нашої планети, її екосистеми і ресурсів.

Орхуський інформаційно-тренінговий центр при відділі документів з питань економіки, виробництва та природничих наук з нагоди цієї події підготував книжкову виставку “Екологія. Природа. Людина.”

На виставці представлені книги та періодичні видання з екологічної тематики. Відкриття виставки відбудеться 20.04.2012 р. о 15 год.

Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду літератури.
[ HOME ]

День довкілля
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011 Webmaster: webmaster@library.kr.ua