[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Еко-квест «Дивосвіт природи»
LOGO
Фон

Еко-квест «Дивосвіт природи»

20 вересня 2017 року в Орхуському центрі екологічної інформації, що діє у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук, для учнівської молоді проведений еко-квест «Дивосвіт природи». В ході квесту учні об’єдналися у дві команди і кожна з них вирушила за своїм маршрутом.

Квест – це ігрова пригода, під час якої учасникам потрібно було пройти 8 станцій, на кожній з яких їх чекали різноманітні цікаві завдання: відгадати на дотик крупи, по запаху визначити рослину, розшифрувати вислів про природу та ще багато інших. На кожній станції учасники заробляли бали, які фіксувались у маршрутному листі, а також отримували по одному пазлу.

На фінішній станції «5 хвилин слави» учні склали повну картину із отриманих пазлів та виконали останнє завдання квесту. Переможцем гри стала команда, яка пройшла всі станції, набравши найбільшу кількість балів.

Головною метою еко-квесту було формування в учнів основ екологічної культури та бережливого ставлення молоді до навколишньої природи, шанобливого ставлення до себе і до людей. Це була година веселощів, азарту, гарного настрою, духу співпереживання, лідерства та перемоги.

Рєзнік Ірина,
бібліотекар відділу документів
з економічних, технічних
та природничих наук


Фон


Фон

[ HOME ]

Еко-квест «Дивосвіт природи»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2017 Webmaster: webmaster@library.kr.ua