[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 

[ HOME ]
Фон Екологічне виховання дітей
LOGOФон


Екологічне виховання в рамках

Програми літнього відпочинку дітей в ОУНБ ім. Д.І.Чижевського

„Бібліотека - острів фантазії і творчості”Вже три роки поспіль в межах діяльності Орхуського екологічного центру працівники відділу документів з питань економіки, виробництва та природничих наук багато уваги приділяють роботі з дітьми.

Ця діяльність особливо активізується в період роботи літніх пришкільних майданчиків. Адже завдання Орхуського центру — виховання любові до рідного краю, екологічної культури, розуміння необхідності збереження та збагачення рідної природи.

Працівники активно залучають дітей до участі в екологічних іграх, конкурсах, переглядах пізнавальних фільмів екологічної тематики. Юні відвідувачі з цікавістю познайомились з відеофільмами: “Сили природи”, “Планета людей”, “Возвращение кенгуру”, “Приключение капли воды” та ін. З великим задоволенням малеча взяла участь в іграх: “Тварини, рослини, птахи, риби”, “Полювання сови”. Цікавим заняттям для них стало й відгадування екологічних загадок. І не менш важливою для школярів була участь в екологічному пісенному вернісажі.

Така робота проводиться системно й організовано. Вона сприяє підвищенню рівня екологічних і природоохоронних дитячих знань.

Наступного року діяльність Орхуського інформаційного центру буде урізноманітнена завдяки тісній співпраці з численною кількістю шкіл та навчальних закладів, а також впровадженню нових цікавих форм спілкування.[ HOME ]

Екологічне виховання дітей
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011 Webmaster: webmaster@library.kr.ua