[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Екологічний Форум з охорони навколишнього природного середовища в м. Кропивницькому
LOGO
Фон

Екологічний Форум з охорони навколишнього природного середовища в м. Кропивницькому

5 вересня 2016 року в Орхуському центрі екологічної інформації відбувся Екологічний Форум, ініціатором якого виступив Кіровоградський місцевий осередок Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86».

Мета форуму – обговорення та підготовка місцевого плану дій з охорони навколишнього середовища для м. Кропивницького.

Учасники Форуму – фахівці Кіровоградського обласного управління водних ресурсів, управління лісового та мисливського господарства, земельної комісії Кіровоградської міської ради сьомого скликання, Кіровоградського МРВ УДСНС в області, Кіровоградської міської ради, ТОВ «Екостайл», співробітники Орхуського центру екологічної інформації, викладачі та студенти КДПУ ім. В. Винниченка, представники екологічних громадських організацій «ЕКО ЛІГА ЦЕНТР», «Озеленення», ВЕГО «МАМА-86», «ТІМО «Відкриті двері», ініціативної групи «Dumka», «Громадський тиск Кіровограда», БО «БФ «Берегиня Миру» та представники ЗМІ.

Один із етапів підготовки до Форуму включав громадське опитування мешканців м. Кропивницького щодо найактуальніших екологічних проблем, які, на думку респондентів, потребують першочергового вирішення і внесення питань до Програми. Як зазначила експерт-аналітик, виконавчий директор ГО «Територія успіху» Інга Дуднік, за попередніми результатами опитування, типовими проблемами Кропивницького визначені:

стихійні сміттєзвалища;

забруднені водойми;

обрізка дерев.

До речі, опитування триває. Всі побажання і рекомендації з вирішення типових для вашого району проблем можна надіслати, скориставшись формою за посиланням: https://goo.gl/forms/0UKnoRHdlvZiPBeJ2

Далі учасники ЕкоФоруму представили аудиторії найбільш актуальні, на їхню думку, проблеми і за допомогою голосування обрали чотири найбільш пріоритетні: утилізація відходів, знищення зелених насаджень, відсутність екологічного виховання, замулення і забруднення річок. Далі робота тривала у групах: учасники об’єдналися навколо близьких їм проблем і обговорили можливі та ефективні шляхи їх вирішення. Ці пропозиції будуть взяті до уваги і обговорені експертами у подальшій роботі над місцевим планом дій.

Аліна Осокіна,
завідуюча відділом
документів з економічних, технічних
та природничих наук

 

 


Фон


Фон

[ HOME ]

Екологічний Форум з охорони навколишнього природного середовища в м. Кропивницькому
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2016 Webmaster: webmaster@library.kr.ua