[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України»


Фон

Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України»

 

З 23 по 25 квітня 2014 року відбудеться Міжнародний екологічний форум “Довкілля для України”, який проходитиме в м. Києві у Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15).

Кіровоградська обласна державна адміністрація запрошує всіх бажаючих, керівників підприємств, установ, організацій прийняти активну участь у Міжнародному екологічному форумі “Довкілля для України”.

Метою Форуму є інтеграція стратегії “зеленої” економіки в суспільно - політичне, економічне та соціальне життя України за для забезпечення збалансованого (сталого) розвитку держави, співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки та бізнесу при вирішенні екологічних проблем, впровадження “чистих”, ресурсо- та енергоефективних технологій в усіх галузях економіки, екологічно збалансованої системи природокористування і збереження екосистем, гарантування екологічної безпеки, захисту здоров’я та життя населення, а також міжнародного співробітництва і розроблення рекомендацій для комплексної охорони довкілля.

В рамках Форуму планується відкриття Клубу попередніх очільників Міністерства екології та природних ресурсів України, зустрічі з представниками екологічної науки та громадськості, обговорення шляхів вирішення конкретних питань еко-контроль великих промислових підприємств, продовження діалогу “бізнес-влада” з питань закупівель та впровадження сучасного обладнання, яке дозволяє значно зменшити викиди у навколишнє середовище на підприємствах, обговорення та обмін досвідом з питань екології великих міст, а також інших питань, що стосуються захисту довкілля.

Складовою частиною Форуму є Міжнародна виставка “Довкілля 2014”, яка у 2013 році вийшла на новий рівень і отримала статус “Захід затверджений UFI” світового рівня.

У 2014 році основними розділами експозиції виставки є екологічна політика та менеджмент; екологічні технології та моніторинг; управління відходами, їх утилізація та переробка; охорона атмосферного повітря; альтернативна енергетика та біопаливо; органічне землеробство та екологічно чисті продукти; водні ресурси; ліси та лісокористування; екологічно чисте житло - чисте місто України; здоров’я, рекреація, туризм; екологічна освіта та наука; ядерна та радіаційна безпека; військова екологія.

Консультацію щодо проведення Міжнародного екологічного форуму “Довкілля для України” можна отримати в Департаменті екології та природного середовища облдержадміністрації за тел./факс 22-65-24.

За детальною інформацією щодо участі у форумі звертатися на Веб-сайти за адресою: info@group-expo.com, www.group-expo.com. Контактна особа у м.Києві: Ковецька Олена Михайлівна (044) 547-61-28, (044) 576-82-94.

Директор департаменту                                     О.КОВТУНОВ


₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua