[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Еко-квест «Пригоди у Царстві Природи»
LOGO
Фон

Еко-квест «Пригоди у Царстві Природи»

5 червня 2018 року в Орхуському центрі екологічної інформації, що діє у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук, для учнівської молоді відбувся еко-квест «Пригоди у Царстві Природи».

Учні були поділені на дві команди і вирушали у подорож за своїми маршрутами. Використовуючи свої знання в галузі природознавства та власний досвід, учасники пройшли 11 станцій, на кожній з яких на них чекали різноманітні цікаві завдання: відгадати загадки, по запаху визначити рослину, аудіо- питання (відгадати якій тварини належить голос з аудіо-файлу, та також визначити звуки природи: шум моря, вітер, гроза, заметіль тощо.) Також юні екологи спробували себе в ролі шифрувальників - розшифрували вислови про природу за допомогою різноманітних знаків. Особливо учасникам сподобався конкурс «Об’яви». На кожній станції вони заробляли бали, за які отримували фішки. На фінішній станції «Кінцева зупинка» учні підрахували зароблені фішки та визначили переможця. Переможцем гри стала команда, яка пройшла всі станції, набравши найбільшу кількість балів.

Організаторам заходу була поставлена мета залучити дітей до розв’язання екологічних проблем довкілля; сформувати знання про природу (тварин, птахів, рослини) та навички поведінки в природі; виховувати бережливе ставлення до навколишнього середовища. Еко – квест промайнув у позитивному настрої. Учасники азартно та весело провели гру.

Юлія Олейніченко,
бібліотекар відділу документів
з економічних, технічних та природничих наук


Фон


Фон

[ HOME ]

Еко-квест «Пригоди у Царстві Природи»
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2018 Webmaster: webmaster@library.kr.ua