[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Екоквест «Вода - стихія і надія»
LOGO
Фон

Екоквест «Вода - стихія і надія»

30 жовтня 2020 року в Орхуському центрі екологічної інформації, що діє у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук, для учнівської молоді був проведений екоквест «Вода – стихія і надія». Учасники заходу, об’єднавшись у команди, вирушили у подорож по станціях з цікавими завданнями згідно маршрутних листів.

Кожна команда відвідала 12 станцій, на яких їх чекали завдання: відгадати загадки, скласти пазли, написати оповідання, пригадати народні прислів’я про воду та ще багато інших. На кожній станції учасники заробляли фішки, а також отримували по одному слову з крилатого вислову про воду китайського філософа Лао-цзи.

Переможцем гри стала команда, яка пройшла всі станції, склала правильно вислів, набравши найбільшу кількість фішок.

Мета квесту – формувати в учнів уявлення про значення води в природі та показати цінність її для людини та всього живого. Ознайомити з шляхами забруднення та пояснити, яким чином звичайні пересічні громадяни можуть, долучитися до охорони та збереження води. Виховувати естетичне сприймання природи, прагнення берегти природу, охороняти її, зокрема водні об’єкти, та економно використовувати питну воду.

Учасники показали своє вміння працювати в групах, висловлювати власні думки та робити висновки. Година, проведена в гостях у бібліотекарів відділу документів з економічних, технічних та природничих наук, пройшла в атмосфері азарту, гарного настрою і позитиву.

Олейніченко Юлія,
бібліотекар відділу документів
з економічних, технічних
та природничих наук


Фон


Фон

[ HOME ]

Екоквест «Вода - стихія і надія»
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2020 Webmaster: webmaster@library.kr.ua