[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон “Про обговорення з громадськістю матеріалів, викладених в “Екологічному паспорті Кіровоградської області за 2014 рік”
LOGO
Фон

Засідання круглого столу

 “Про обговорення з громадськістю матеріалів, викладених в “Екологічному паспорті Кіровоградської області за 2014 рік”

 

 10 грудня 2015 року вОрхуському центрі екологічної інформації на базі відділу документів з економічних, технічних та природничих наук комунального закладу «Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського» відбулося засідання круглого столу з екологічних питань:

  • "Про обговорення з громадськістю матеріалів, викладених в "Екологічному паспорті Кіровоградської області за 2014 рік";

  • “Законодавчі новації у сфері надання документів дозвільного характеру та інших адміністративних послуг екологічного спрямування”

 Щороку департамент екології та природних ресурсів Кіровоградської облдержадміністрації видає «Екологічний паспорт Кіровоградської області» і презентує це видання у своїх постійних партнерів — Орхуcькому центрі екологічної інформації.

У цьому статистичному екологічному виданні здійснено аналіз як загальної географічної характеристики Кіровоградщини, так і окремих аспектів, які й складають цілісну картину стану довкілля області. Акцентовано увагу на стані атмосферного повітря, водних, земельних та лісових ресурсів, окреслено основні екологічні проблеми регіону. Проаналізувавши статистичні дані, можна відстежити позитивні тенденції у стані навколишнього природного середовища області.

На презентацію були запрошені держслужбовці та науковці міста, представники громадських екологічних організацій, які долучилися до обговорення матеріалів викладених в цьому документі. Зокрема торкнулися питань стану забруднення атмосферного повітря регіону, моніторингу водних об'єктів та проблем забезпечення якісною питною водою мешканців міста та області, паспортизації водних об’єктів. Не залишилась осторонь ще одна актуальна проблема - поводження з твердими побутовими відходами та їх утилізація.

В ході обговорення звернули увагу й на “Регіональну доповідь про стан навколишнього природного середовища Кіровоградської області у 2014 році”. Було зазначено, що Кіровоградська область одна з небагатьох областей України, де щорічно видається такий документ разом з екологічним паспортом.

Заступник директора департаменту - начальник управління дозвільної діяльності, екологічної експертизи та моніторингу Антоніна Павлівна Хомич поінформувала присутніх із законодавчими новаціями у сфері надання документів дозвільного характеру та інших адміністративних послуг екологічного спрямування.

Директор департаменту екології та природних ресурсів Кіровоградської облдержадміністрації - Олександр Володимирович Ковтунов, подякував представникам структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів міністерств і відомств України за надану статистичну інформацію, представникам громадськості - за плідну співпрацю, науковцям - за надання ґрунтовних роз’яснень з важливих питань і висловив сподівання на подальше взаєморозуміння та результативну співпрацю.

З матеріалами статистичних документів: “Екологічний паспорт Кіровоградської області за 2014 рік” та “Регіональна доповідь про стан навколишнього природного середовища Кіровоградської області у 2014 році” користувачі бібліотеки можуть ознайомитись в Орхуському центрі екологічної інформації, а також в електронному варіанті на сайті бібліотеки в розділі «Орхуський центр».


Фон


Фон

[ HOME ]

“Про обговорення з громадськістю матеріалів, викладених в “Екологічному паспорті Кіровоградської області за 2014 рік”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015 Webmaster: webmaster@library.kr.ua