[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон День інформації для співробітників відділення національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області
LOGO
Фон

День інформації для співробітників відділення національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області

25 листопада 2020 року працівники відділу документів з економічних, технічних та природничих наук організували перегляд літератури для співробітників відділення національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області, що займається врегулюванням колективних трудових спорів (конфліктів) на території Кіровоградської області.

Бібліотекарі підготували для перегляду різні періодичні видання, що висвітлюють теми соціально-трудових відносин, трудових конфліктів, управління персоналом, економіки праці, менеджменту організацій, санації та ліквідації підприємств, злиття і поглинання підприємств.

Фахова література завжди важлива для спеціалістів, але окрім роботи, кожна людина має свої захоплення чи хобі. І оскільки колектив відділення жіночий, то бібліотекарі також підготували підбірку цікавої літератури з ландшафтного дизайну, кулінарії та в’язання з фонду відділу.

Захід відбувся з дотриманням усіх карантинних вимог.


Фон


Фон

[ HOME ]

День інформації для співробітників відділення національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2020 Webmaster: webmaster@library.kr.ua