[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Презентація книги колективу авторів: Топольний Ф.П., Мостіпан М.І., Гелевера О.Ф., Вахняк В.С. «Грунтознавство з основами геології та географії грунтів»
LOGO
Фон

Презентація книги колективу авторів: Топольний Ф.П., Мостіпан М.І., Гелевера О.Ф., Вахняк В.С. «Грунтознавство з основами геології та географії грунтів»

 

25 грудня 2014 року о 14 годині в орхуському центрі екологічної інформації відділу документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться презентація книги «Грунтознавство з основами геології та географії грунтів» колективу авторів Топольний Ф.П., Мостіпан М.І., Гелевера О.Ф., Вахняк В.С.

У навчальному посібнику викладено повний зміст дисципліни в об‘ємі, який передбачений програмами підготовки агрономів, біологів, географів, екологів, а також науковців відповідного профілю.

Особливістю видання є об‘єднання в одній книзі як теоретичної частини курсу, так і практичної, у якій наводяться основні аналізи і дослідження ґрунтів, які передбачені навчальними програмами.

Навчальний посібник призначається для студентів, аспірантів, викладачів і науковців природничих спеціальностей.

У написанні книги брали участь співробітники Кіровоградського національного університету, державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, Подільського державного аграрно-технічного університету.

На захід запрошуються усі бажаючі.


Фон


Фон

[ HOME ]

“Презентація книги колективу авторів: Топольний Ф.П., Мостіпан М.І., Гелевера О.Ф., Вахняк В.С. «Грунтознавство з основами геології та географії грунтів» ”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua