[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Калейдоскоп «Хімічні досліди»
LOGO
Фон

Калейдоскоп «Хімічні досліди»

5 червня 2018 року до Орхуського центру екологічної інформації ОУНБ ім. Д. Чижевського завітали учні і вчителі ЗОШ №26 на цікавий захід для дітей «Калейдоскоп «Хімічні досліди».

В ході розважально-пізнавального заходу учасники мали змогу ознайомитися зі значенням хімії у житті сучасної людини, переглянули цікаві відеопрезентації про фізичні та хімічні явища. Активно відповідали на запитання відео-вікторини та ознайомилися з ознаками перебігу хімічних реакцій. З захопленням діти спостерігали за хімічними дослідами: «Виверження вулкана», «Зубна паста для слона». Особливе здивування викликав в учасників дослід «Світлофор», коли за 10 секунд рідина змінювала своє забарвлення з темно-синього на зелене, потім червоне і згодом ставала жовтою. На завершення учасникам було запропоновано створити разом з ведучою іграшку – лизуна, використовуючи компоненти з побутової хімії.

Організаторам заходу цілком вдалося зацікавити дітей і розкрити їм найцікавіші сторони науки Хімії, пояснити необхідність більш уважного і дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Час, насичений яскравими дослідами, промайнув дуже швидко. Маленькі відвідувачі отримали цікаві та корисні знання, весело провели свій час в рамках літньої програми для дітей.

Юлія Олейніченко,
бібліотекар відділу документів
з економічних, технічних та природничих наук


Фон


Фон

[ HOME ]

Калейдоскоп «Хімічні досліди»
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2018 Webmaster: webmaster@library.kr.ua