[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Березневий ГлаМуррр
LOGO
Фон

Відкрилась виставка мистецьких робіт “Березневий ГлаМуррр...”

На честь Міжнародного Дня кота, що святкується щорічно 1березня, в Орхуському інформаційно-тренінговому центрі при відділі документів з економічних, виробничих та природничих питань відкрилась виставка мистецьких робіт “Березневий ГлаМуррр...”. Експозиція налічує понад 60 робіт на «котячу» тему, виконаних у різних техніках : вишивка, паперова пластика, м'яка іграшка, об'ємна аплікація, фотографія, живопис, мотанка тощо. Відкриття виставки - результат творчої співпраці працівників центру та майстринь Кіровоградської міської громадської організації “Єлисаветградський Узвіз”.

Кішка живе пліч-о-пліч з людиною з незапам'ятних часів. Зображення кішки можна зустріти і на єгипетських папірусах, і на давньоримських мозаїках. Вважається, що людина приручила кішку для захисту від гризунів. Протягом століть домашні кішки існували, виконуючи функцію вартових продовольства. Жили вони на задвірках людського житла і людської свідомості. Але поступово кішка прокралася із заднього двору у м'якеньке ліжко, а згодом і до нас у душу, де міцно влаштувалася та живе там і понині.

Коти вже давно займають не аби- яке місце у мистецтві: їх малюють, ліплять, про них пишуть книжки. Загадкова посмішка Чеширського Кота з «Аліси в країні чудес» Льюїса Керрола - це посмішка самої Природи, що сміється над даремністю людських зусиль осягнути її таїнства. Таємничість і незбагненність котячої натури засяяла новими гранями в прославленій казці Редьярда Кіплінга «Кішка, яка гуляла сама по собі».

Образ кішки знайшов своє яскраве і своєрідне відображення і в традиційному українському декоративно-ужитковому мистецтві, яке накопичило багатий досвід творчого володіння різними матеріалами, і наші кіровоградські майстрині в своіх роботах продовжують ці традиції.

Тож всім відвідувачам виставки “Березневий ГлаМуррр...” надається унікальна можливість переглянути різноманітні ексклюзивні вироби ручної роботи від майстринь Кіровоградської обласної громадської організації ”Єлисаветградський узвіз”. Кожна робота являє собою цілу історію з життя пухнастиків і зубастиків, тут вони і мріють, і дивуються, і замишляють якусь капость. Але яким би характером не наділяли митці своїх персонажів, кожен з них несе добро, любов і позитив.

Відвідувачі також матють можливість переглянути книжкову виставку “Про Величного КОТЕ”.


Фон


Фон

[ HOME ]

Всесвітній день водно-болотних угідь
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua