[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 

[ HOME ]
Фон Засідання круглого столу з екологічних питань
LOGOФон

Департамент екології та природних ресурсів Кіровоградської облдержадміністрації

Комунальний заклад «Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського»

Засідання круглого столу з екологічних питань


17 червня 2014 року в Орхуському центрі екологічної інформації на базі відділі документів з економічних, технічних та природничих наук комунального закладу «Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського» відбулося засідання круглого столу з екологічних питань:

  • "Про обговорення з громадськістю матеріалів, викладених в "Екологічному паспорті Кіровоградської області за 2013 рік" та шляхів покращення стану довкілля області і вдосконалення роботи органів виконавчої влади в сфері екології."

  • "Про боротьбу з опустелюванням та посухою."

  • "Про затвердження плану роботи департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації з громадськими екологічними організаціями на друге півріччя 2014 року".

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації презентував нове видання 2014 року "Екологічного паспорту Кіровоградської області за 2013 рік", який містить статистичні та узагальненні дані про стан навколишнього середовища в області по його складових: атмосферне повітря, водні, земельні, лісові ресурси, надра, тваринний і рослинний світ, природно-заповідний фонд області, стан та поводження з відходами тощо. Громадськість мала можливість проаналізувати, як змінюється екологічний стан нашого регіону з року в рік, та виявила найважливіші екологічні проблеми області і обговорила з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальними органами міністерств та відомств шляхи їх вирішення.

Окрім, того круглий стіл був приурочений відзначенню 17 червня 2014 року Всесвітнього дня боротьби з опустелюванням та посухами. Причинами опустелювання є надзвичайно високий рівень розораності і деградації земель. Для України, ця проблема є дуже актуальною особливо для областей степової зони, в тому числі і для Кіровоградщини.

Для активізації громадського екологічного руху в Кіровоградській області на засіданні круглого столу також були розглянути питання щодо подальшої роботи громадськості та департаменту екології та природних ресурсів ОДА у сфері екології.

Програма круглого столу

 


[ HOME ]

Засідання круглого столу з екологічних питань
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua