[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Розважально-розвиваючий квест «Пригоди у царстві Природи» для школярів
LOGO
Фон

Розважально-розвиваючий квест «Пригоди у царстві Природи» для школярів

Квест - популярна розвага, яка дарує позитивні емоції, надовго заряджає енергією. Втім, незабутні враження - далеко не єдиний багаж, який виносять учасники гри. Квести надають реальну користь і розвивають особистісні якості людини, тому користуються величезним попитом у багатьох країнах, а їх учасниками щодня стають тисячі людей. Поповнили ряди шанувальників квестів учні шкіл нашого міста. В перший місяць літа 2019 року понад 120 дітей, які відвідали відділ документів з економічних, технічних та природничих наук ОУНБ ім. Д.І. Чижевського, взяли участь у розважально-розвиваючому квесті «Пригоди у царстві Природи».

Квест розроблявся з метою залучення молоді до розв’язання екологічних проблем довкілля, популяризації знань про природу рідного краю, ознайомлення в ігровій формі з флорою та фауною нашої місцевості та формування навичок поведінки на природі, виховання бережливого ставлення до навколишнього середовища.

Кожна група учасників квесту об’єднувалася в команди, і школярі на чолі з капітанами вирішували інтелектуальні завдання і головоломки, відгадували загадки про рослинний і тваринний світ, прослуховували аудіозаписи голосів тварин та птахів, просуваючись за маршрутним листом від однієї екологічної станції до іншої. Ця ігрова форма - гарне тренування для пам’яті та уваги, яке вчить діяти разом, розподіляючи обов’язки. Квести минули жваво, цікаво, завдання виконувалися з азартом та запалом, змушуючи учасників заходу активно застосовувати інтелект, фізичні здібності, творчість та уяву.

Юлія Олейніченко,
бібліотекар відділу документів
з економічних, технічних та природничих наук


Фон


Фон

[ HOME ]

Розважально-розвиваючий квест «Пригоди у царстві Природи» для школярів
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2019 Webmaster: webmaster@library.kr.ua