[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Відкриття фотовиставки
LOGO
Фон

Відкриття фотовиставки “Клуб “Мандрівник”: світ нашими очима”

 

11 жовтня о 17.00 відділ документів з економічних, технічних та природничих наук запрошує всіх бажаючих на відкриття фотовиставки “Клуб “Мандрівник”: світ нашими очима” в рамках святкування 5-річчя діяльності клубу.

Виставка познайомить відвідувачів із мальвничими історико-культурними та природними куточками України, – такими, як їх побачили під час подорожей члени клубу “Мандрівник”. Усі фотосюжети аматорські, зроблені саме учасниками подорожей.

Клуб “Мандрівник” – оригінальний індивідуальний проект його засновниці Наталії Каптьолової. Пані Наталія — особистість непересічна, людина багатогранна, яка сенс життя вбачає у саморозвитку духовному й фізичному, пізнанні себе й світу, що оточує. За фахом — учитель фізики й математики, а за покликанням — дослідник природних, історичних і культурних заповідних куточків рідної Кіровоградщини, України, а у перспективі – і світу. Започаткувала приватний культурно-пізнавальний клуб, який отримав назву “Мандрівник”, з метою знайти й об’єднати однодумців – людей, які сповідують такі ж життєві ціності, що й засновниця, живуть активно та захоплюються пізнавальними подорожами. А за 5 років існування клубу їх було чимало. Разом з керівником члени клубу здіснили подорожі до таких цікавих місць Кіровоградщини, як Монастирище, Блакитне озеро, Солоне озеро, урочища “Межові камені” та “Каскади”, ландшафтні заказники “Чорноташлицький” та “Приінгульський”; відвідали дендрологічні парки України – “Тростянець”, “Качанівка”, “Александрія” (м. Біла Церква), ознайомилися з архітектурою замків та фортець, що є скарбницею культурної спадщини нашої країни.
У планах на майбутнє — створити власний сайт клубу та розширити географію подорожей за межі країни.

Запрошуємо на відкриття фотовиставки та до поспілкування з членами клубу! Можливо, ви теж приєднаєтеся до захопливих подорожей, щоб отримати нові враження, побачити на власні очі заповідні куточки рідного краю, України, світу.


Аліна Осокіна

 
[ HOME ]

Відкриття фотовиставки 'Клуб “Мандрівник'
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011 Webmaster: webmaster@library.kr.ua