[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 

[ HOME ]
Фон Мандрівник: світ нашими очима
LOGOФон

Відкриття фотовиставки “Клуб “Мандрівник: світ нашими очима”

 

11 жовтня у відділі документів з економіки, виробництва та природничих наук було відкрито фотовиставку “Клуб “Мандрівник”: світ нашими очима”, яку присвячено 5-річчю діяльності приватного культурно-пізнавального клубу “Мандрівник”. Засновник клубу і його керівник — Наталія Каптьолова.

На урочисте відкриття фотовиставки завітали члени клубу, відвідувачі “Вищої народної школи”, відвідувачі бібліотеки, — аудиторія численна!

Керівник клубу розповіла присутнім про ідею його створення та діяльність протягом п'яти років існування. Клуб створено з метою знайти й об'єднати однодумців – людей, які сповідують такі ж життєві ціності, що й засновниця, живуть активно й захоплюються пізнавальними подорожами. А за п’ять років існування клубу їх було чимало. Фотовиставка є візитівкою географії цих мандрівок: заповідні історико-культурні та природні куточки Кіровоградщини й України, якими їх побачили та сфотографували члени клубу “Мандрівник”.

Презентація фоторобіт виставки супроводжувалася живим спілкуванням, обміном думками та враженнями, які отримали під час подорожей їх учасники. Працівники екологічного центру та гості привітали засновницю квітами, сказали багато теплих слів та побажали клубу процвітання, активної діяльності, розширення географії подорожей, а поетеса Валентина Надутенко, яка теж є членом клубу “Мандрівник”, прочитала свої вірші.

Захід завершився “домашнім“ засіданням клубу, під час якого його члени обговорювали плани на майбутнє.

Наталія Калашнікова
Фото: Вікторія Одегналова

 

 


[ HOME ]

Мандрівник: світ нашими очима
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011 Webmaster: webmaster@library.kr.ua