[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Відкрилася виставка художніх робіт творчої студії для дітей та дорослих «Муза» «Паросток життя»
LOGO
Фон

Відкрилася виставка художніх робіт творчої студії для дітей та дорослих «Муза»
«Паросток життя»

8 жовтня 2019 року у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбулась презентація художніх робіт творчої студії для дітей та дорослих «Муза» «Паросток життя».

Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Здатність поетизувати життя, наділяти його рисами прекрасного – відмінна риса талановитих художників. Учасники виставки – люди різних професій, з різними життєвими позиціями, з різними цілями, але є те спільне, що їх об’єднує – любов до мистецтва. Кожна представлена на виставці робота відображає настрій, світогляд автора у різні життєві моменти.

Експозиція налічує понад 50 робіт, виконаних в різних техніках – це живопис аквареллю і акрилом, а також найрізноманітніша графіка (олівець, маркери для виділення тексту тощо).

Виставка «Паросток життя» – це спроба показати людям красу, яка оточує нас. Думку про «зелене місто» пропагують у своїх роботах художники-аматори, тому що серед «муз» творчої студії дуже багато соціально активних учасників. Сама ідея з’явилась досить давно, але каталізатором стали громадські слухання щодо проблеми збереження та оновлення зелених насаджень нашого міста, які відбулись в ОУНБ ім. Д.І.Чижевського влітку.

Керівник творчої студії «Муза» Ольга Краснопольська розповіла про роботу об’єднання та поділилася планами на майбутнє. Людмила Макей, крім свої художніх робіт, презентувала нову авторську пісню.

Поціновувачі мистецтва активно спілкувалися з авторами робіт. Після завершення заходу учасники висадили кущ козацького ялівцю біля бібліотеки.

Запрошуємо відвідати виставку, яка подарує кожному відвідувачу естетичну насолоду та гарний настрій!

Експозиція діятиме до 8 листопада 2019 року.

Олена Коровіна,
бібліотекар відділу документів з економічних,
технічних наук та природничих наук


Фон


Фон

[ HOME ]

Відкрилася виставка художніх робіт творчої студії для дітей та дорослих «Муза» «Паросток життя»
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2019 Webmaster: webmaster@library.kr.ua