[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Завітайте на «Позитивний настрій»!
LOGO
Фон

Завітайте на «Позитивний настрій»!

24 січня відкрилася 13-та персональна фотовиставка Глєба Цуканова, яка отримала назву “Позитивний настрій”. В експозиції – понад 40 світлин, створених під час подорожей родини Цуканових протягом 2018 року. Привітати і підтримати 12-річного фотомитця прийшли однокласники – учні 7-го класу школи мистецтв, друзі та поціновувачі його творчості, відвідувачі бібліотеки та кропивничани. Телевізійники, представники преси та радіо не оминули увагою презентацію і засипали гостей та головного героя заходу – Глєба Цуканова запитаннями.

Цікавим моментом заходу став флешмоб, який запропонували присутнім організатори виставки: всім присутнім роздали стікери, якими вони мали позначити світлину, що найбільше сподобалася. Це можете зробити і ви, завітавши на фотовиставку, яка експонуватиметься протягом місяця у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук (ІІ поверх) обласної бібліотеки ім.Д.І.Чижевського.

Глєб отримав подяки від бібліотеки та управління освіти за популяризацію фотомистецтва. За традицією родина Цуканових не залишила організаторів без подарунків: бібліотеці подарували книгу “Йосиф Бокшай. Художник правди. Людина правди”, а нашому відділу – картину художника Ф. Матейчука “Біля фонтана”. Дякуємо родині Цуканових за співпрацю, а Глєбу – за позитивний настрій!

Наталія Калашнікова,
бібліотекар відділу документів
з економічних, технічних та природничих наук


Фон


Фон

[ HOME ]

Завітайте на «Позитивний настрій»!
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2019 Webmaster: webmaster@library.kr.ua