[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Про план заходів на 2019 рік щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки
LOGO
Фон

Про план заходів на 2019 рік щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки

На сьогодні взаємозв’язок проблем захисту довкілля та безпеки є безумовною складовою сталого розвитку нашої держави. Такий взаємозв’язок обумовлений необхідності співпраці організацій, що опікуються проблемами безпеки та екології з усіма країнами Європи та світу. В цьому контексті Україна, чітко визначивши свій курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію, активно співпрацює з НАТО.

Для поліпшення загального взаєморозуміння громадськості про співробітництво України з НАТО уряд своїм розпорядженням затвердив план заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2019 рік. Основною метою розробленого плану є підвищення рівня підтримки громадянами України державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції та рівня довіри до НАТО як до інституції, що відіграє ключову роль у зміцненні міжнародної безпеки України та інформуванні громадськості про невійськові ініціативи НАТО зокрема у сфері екології, енергетики, ядерної і радіаційної, кібернетичної та інформаційної безпеки, науково-технічного співробітництва, реалізацію проектів у рамках Трастових фондів НАТО.

Серед основних заходів, які передбачається виконати в 2019 році за участю Держкомтелерадіо, МІП, МЗС, Міноборони, МОН, обласних та Київської міської держадміністрацій, громадських об’єднань, - проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній «НАТО-Україна. Безпека. Захист. Стабільність» та «Співробітництво Україна-НАТО». У рамках кампаній пройдуть тематичні уроки, виховні години, бесіди, диспути, конкурси творчих робіт, інформаційні марафони для учнів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти, навчальні семінари, конференції, засідання круглого столу, тематичних лекцій для студентів закладів освіти з питань євроатлантичної інтеграції євроатлантичної інтеграції України.

У рамках плану заходів також заплановано цільові публічні заходи в регіонах за участю представників органів державної влади, сектору безпеки і оборони, представництв НАТО в Україні; творчі конкурси, тематичні інтерактивні ігри для учнівської та студентської молоді; створення циклів теле- і радіопрограм; виготовлення, розміщення в громадських місцях і закладах освіти інформаційно-роз’яснювальних матеріалів (плакатів, листівок, буклетів, рекламно-сувенірної продукції) тощо.

Проведення заходів у такому форматі дасть змогу громадськості стати більш обізнаними і мати свій консервативний погляд на взаємозв’язок України з НАТО з подальшої перспективою на краще майбутнє.


Фон


Фон

[ HOME ]

Про план заходів на 2019 рік щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2019 Webmaster: webmaster@library.kr.ua