[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон "Новорічна композиція"
LOGO
Фон

Виставка робіт “Новорічна композиція”

В Орхуському екологічно-тренінговому центрі при відділі документів з питань економіки, виробництва та природничих наук відкрилась виставка робіт учасників обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» та Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» Кіровоградської області. Організатор - Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.


Мета виставки-конкурсу: пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи; формування практичних умінь та навичок по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику; залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, а також стимулювання учнівської молоді до участі в громадському русі за збереження від передсвяткових браконьєрських порубок дерев хвойних порід та поширення досвіду цієї діяльності.


Виставка охоплює майже все різноманіття жанрів, які є уособленням декоративно-ужиткового мистецтва як соціально-культурного феномену, а саме: художня вишивка, м’яка іграшка, вироби з тіста, деревини, декоративний розпис, бісероплетіння, квілінг, вироби з природних матеріалів, фітодизайн, колаж, художнє різьблення по дереву, в’язання спицями тощо.


Як вид альтернативної ялинки, цікаво представлені роботи виготовлені з природних матеріалів, такі як: шишки, гусячий пух, листя з качанів кукурудзи, морська мушля. Не менш цікаві роботи новорічної тематики зроблені також із штучних матеріалів: бісеру, тканин, ниток, паперу та ін.


На вистаці представлені роботи юних природолюбів із: Голованівського, Долинського, Ульяновського, Гайворонського, Новоархангельського, Новоукраїнського, Новомиргородського, Знам‘янського, Онуфріївського, Маловисківського, Бобринецького, Олександрівського, Олександрійського, Петрівського, Устинівського районів.

Виставка діятиме з 3 січня 2012 р. по 3 лютого 2012 р.


[ HOME ]

"Новорічна композиція"
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011 Webmaster: webmaster@library.kr.ua