[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Конкурс екологічного плакату “Природа і діти” (до Дня довкілля)
LOGO
Фон

 

Конкурс екологічного плакату “Природа і діти” (до Дня довкілля)

 

 

16 квітня 2015р. о 15.00 в Орхуському центрі екологічної інформації розпочнеться конкурс екологічних плакатів “Природа і діти”, який присвячено Дню довкілля. Конкурс організований департаментом екології та природних ресурсів Кіровоградської облдержадміністрації та Орхуським центром екологічної інформації обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського.

Мета заходу — в рамках відзначення Дня Довкілля - сприяти вихованню екологічної культури і етики підростаючого покоління, активної природоохоронної поведінки, розвивати екологічну свідомість та інтерес учасників до природоохоронної діяльності шляхом відтворення мовою малюнка думок, вражень, почуттів та особистого ставлення учасників до екологічної тематики.

До участі у конкурсі запрошені учні загальноосвітніх шкіл та вихованці позашкільних навчально-виховних закладів віком від 10 до15 років.

Організатори конкурсу попіклувалися про те, щоб забезпечити учасників всім необхідним для творчого процесу — фарбами, пензлями, плакатними аркушами тощо.

Члени журі — представники департаменту екології та природних ресурсів, працівники обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського, вчителі образотворчого мистецтва оголосять результати конкурсу одразу по його завершенні. На переможців чекають дипломи та подарунки.

Запрошуємо всіх охочих відвідати захід та підтримати його учасників.

( ОУНБ ім. Д. Чижевського, ІІ поверх , відділ документів з економічних, технічних та природничих наук).

 

 


Фон


Фон

[ HOME ]

Конкурс екологічного плакату “Природа і діти” (до Дня довкілля)
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015 Webmaster: webmaster@library.kr.ua