[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Екологічна акція “Скажи пластику – ні”
LOGO
Фон

Екологічна акція “Скажи пластику – ні”

 

В рамках традиційного весняного «Бібліофестивалю на Великій Перспективній» 24 травня 2016 року відбудеться екологічна акція “Скажи пластику – ні”. Організатор: Орхуський центр екологічної інформації ОУНБ ім. Д. Чижевського.

         Мета акції – привернути увагу громадськості до проблем довкілля, зокрема до шкідливого впливу пластикових відходів на природу і здоров'я людей, а також надати актуальну інформацію щодо використання альтернативної, екологічно безпечної упаковки для побутових потреб, наприклад, багаторазові торби з тканини, паперові пакети тощо.

Україна - лідер за кількістю відходів на душу населення. Такі дані наводить Інститут суспільних досліджень - ISS. Від 35 до 45 мільярдів тонн різних відходів покривають територію України. Щороку обсяги близько восьмисот офіційних і безліч стихійних звалищ зростають у середньому на 20 відсотків. І більша частина сміття на них - це пластикові відходи. Пластикове сміття, що не розкладається понад 300 років, – проблема не нова, але з кожним роком вона дедалі сильніше загострюється. “Життя” пластикового стаканчика триває максимум одну годину, ложечки - п'ять хвилин, а їх рештки зберігаються у ґрунті сотні років. Зменшення кількості сміття на державному рівні прописано у законодавстві, а от на практиці не реалізується.

Екологічна акція спрямована на те, щоб мешканці нашого міста дізналися якомога більше про шкоду від пластикової упаковки і використовували тільки екологічно безпечні пакувальні матеріали.

В рамках акції бажаючим пропонується взяти участь в інтерактивній вікторині “Еко-лото” - про шкоду пластикових відходів для довкілля, майстер-класі з розпису еко-торб, навчанні складати фурошикі – еко-торби з платків.

Приєднуйтесь! Пропонуємо вам цікавий і незвичайний варіант дозвілля.

Чекаємо на вас з 12.00 на Великій Перспективній, 24 біля ОУНБ ім Д.І. Чижевського!

 


Фон


Фон

[ HOME ]

Екологічна акція “Скажи пластику – ні”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2016 Webmaster: webmaster@library.kr.ua