[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Відкрилася персональна виставка Ірини Поляруш “Побачити незвичайне у звичайному”
LOGO
Фон

Відкрилася персональна виставка Ірини Поляруш
“Побачити незвичайне у звичайному”

4 червня 2018 року в Орхуському центрі екологічної інформації відбулась презентація персональної виставки Ірини Поляруш “Побачити незвичайне у звичайному”.

Автор робіт — відома майстриня, керівник Кіровоградської обласної громадської організації “Єлисаветградський узвіз”.

Експозиція налічує понад 50 робіт, виконаних в різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва. Особливо вражає розмаїття картин з природних матеріалів, для створення яких використано насіння зернових, бобових, олійних, овочевих культур: “Лани України”, “Пташка”, “Капелюшок”, “Жоржини”, “Опеньки”, букети з барвистого духмяного сухоцвіття. Грають барвами об’ємні аплікації з тканин: “Степова веселка”, “Квіткова композиція”, “Цар-риба”. Багато оригінальних робіт створено з мушель: “Після шторму”, “З морських глибин”, “Есемеска”.

Пані Ірина для гостей заходу провела екскурсію виставкою. Вона розповіла про своє захоплення декоративно-ужитковим мистецтвом, яке полюбила ще з дитинства.

Майстриню привітали з відкриттям виставки її колеги, члени клубу “Єлисаветградський узвіз”, працівники обласного художнього музею, жителі міста — поціновувачі таланту Ірини Ігорівни.

Присутні, а це були як дорослі, так і учнівська молодь, з великим задоволенням переглянули експозицію та отримали естетичне задоволення.

Дивлячись на виставку, розумієш, як багато прекрасного та незвичайного криється в простих, звичайних речах, що нас оточують. Треба їх тільки побачити.

У творах декоративно-ужиткового мистецтва особливу роль відіграють матеріали та техніки, але якість витвору великою мірою залежить від майстерності й таланту його творця, якою і є пані Ірина.

Наталія Івахнюк,
бібліотекар І категорії відділу документів
з економічних, технічних та природничих наук


Фон


Фон

[ HOME ]

Відкрилася персональна виставка Ірини Поляруш “Побачити незвичайне у звичайному”
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2018 Webmaster: webmaster@library.kr.ua