[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Семінар – практикум для вчителів географії та природознавства
LOGO
Фон

Семінар – практикум для вчителів географії та природознавства

10 лютого 2017 року в Орхуському центрі екологічної інформації, що у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук, відбувся семінар – практикум для вчителів географії та природознавства.

Тема семінару: «Інноваційні підходи до розвитку пізнавальних інтересів учнів, забезпечення позитивної мотивації у процесі вивчення географії та природознавства».

Мейнстрім нашого часу – це проникнення сучасних екологічних ідей і цінностей у всі сфери суспільства, його екологізація. Тому практична реалізація екологічної освіти полягає у тому, щоб доповнювати нею зміст більшості предметів. Саме з цією метою для учасників семінару співробітники Орхуського центру зробили відкритий перегляд літератури «На допомогу навчальному процесу» вчителям географії. Було представлено фахові видання, які безпосередньо стосуються інноваційних педагогічних технологій, фахові видання для підготовки факультативів з географії, довідкові видання для викладачів та учнів, краєзнавство Кіровоградщини, навчальні посібники з географії для вишів та науково-популярні видання про Україну. Окремо була представлена література з екології, яку можна використовувати під час уроків географії. Зокрема вчителів познайомили з матеріалами міжнародного проекту “Зелений пакет”. Це збірка навчальних матеріалів для викладання в школах. Спочатку цей проект був реалізований в Європі, а з 2011 року ці навчальні матеріали стали використовувати в українських школах. Також співробітники центру презентували сайт бібліотеки.

Захід сприяв популяризації діяльності Орхуського центру екологічної інформації, відділу документів з економічних, технічних та природничих наук та бібліотеки загалом, зокрема розширив знання учасників про інноваційні соціальні послуги бібліотеки.


Фон


Фон

[ HOME ]

Семінар – практикум для вчителів географії та природознавства
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2016 Webmaster: webmaster@library.kr.ua