[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Граючи, вчимося берегти природу
LOGO
Фон

Граючи, вчимося берегти природу

...Ми всі несемося вдалину на одній
і тій же планеті – ми екіпаж одного корабля.

Антуан де Сент-Екзюпері

Літні канікули – це завжди приємно. Закінчилися уроки, позаду залишилися дзвінки, перерви, а попереду – яскраві, теплі дні. Учні відвідують різноманітні цікаві заходи, відпочивають та набираються сил для наступного навчального року.

Програма літнього відпочинку дітей в ОУНБ ім. Д.І. Чижевського «Бібліотека – острів фантазії і творчості-2017» також була дуже насиченою багатьма різними цікавими заходами.

Працівники Орхуського центру екологічної інформації, що функціонує при відділі документів з економічних, технічних та природничих наук, радо зустрічали учнів шкіл нашого міста та області: провели з ними низку веселих, пізнавальних та інтерактивних заходів на різноманітну тематику, а також підготували книжкову інсталяцію «Бібліотека – сходи до знань».

Кожній групі дітей було запропоновано спеціальну програму – це були ігри та вікторини екологічного спрямування; розважально-рухливі конкурси; майстер-класи з природних матеріалів: «Квіти» з паперових серветок, «Кошеня» у техніці квілінг, аплікації з манної крупи.

Природа – могутнє джерело пізнання, яке через спілкування розкриває людині свої таємниці й робить її більш чутливою до навколишнього світу. Людина – частина природи, потяг до всього живого закладений у ній від самого народження, та найяскравіше виявляється в дитячому віці. Тож головною метою заходів екологічного спрямування було формування у дітей екологічної культури, дбайливого ставлення до природи та охорони навколишнього природного середовища. Щоб учні усвідомили, що людина – то є частина Великої Природи і вижити людство може лише за умови, що кожен у будь-якому куточку планети дбатиме про її збереження та захист.

Всі учасники заходів із задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах та іграх, від яких отримали масу позитивних емоцій. Під час веселих та рухливих ігор вони дізнались багато нового та важливого із галузі екології, що неодмінно знадобиться їм у майбутньому, а ще навчились робити цікаві речі своїми руками.

Дякуємо всім за такий чудовий настрій! Чекаємо ще у нашій бібліотеці!

Рєзнік Ірина,
бібліотекар відділу документів
з економічних, технічних
та природничих наук


Фон


Фон

[ HOME ]

Граючи, вчимося берегти природу
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2017 Webmaster: webmaster@library.kr.ua