[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Відкриття персональної виставки «У світі кам’яних фантазій»
LOGO
Фон

Відкриття персональної виставки
«У світі кам’яних фантазій»

26 вересня 2017 року напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек в Орхуському центрі екологічної інформації ОУНБ ім. Д. Чижевського, що діє при відділі документів з економічних, технічних та природничих наук, відбулася презентація унікальної персональної виставки Юлії Волошиної «У світі кам’яних фантазій».

Юлія працює бібліотекарем у бібліотеці-філії № 10 Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи. Вона дуже творча та романтична натура. На виставці представлено 20 робіт майстрині, але в дійсності їх значно більше. Свої роботи вона дарує друзям та знайомим.

Розпис звичайних каменів – унікальний вид творчості, який дуже полюбився багатьом майстриням. Цей художній розпис допомагає прикрасити інтер'єр оригінальною композицією: це можуть бути яскраві камінці в скляній вазі або навіть ціла картина з вміло розмальованої гальки. А великі екземпляри часто використовуються як незвичайний декор садової клумби.

Розписане каміння завдяки умілій грі фарбами змінюється до невпізнання, перетворюючись в людей, птахів, звірів та в інші істоти та предмети. Так, на виставці представлений український козак, а також сови, собачки, метелики, квіти та інше. Відкриття виставки пройшло у доброзичливій та відкритій атмосфері, всі присутні щиро захоплювались роботами майстрині, цікавились секретами створення таких гарних картин на камені, вітали з першою персональною виставкою, бажали натхнення у подальшій роботі та нових досягнень.

Спробуйте й ви освоїти це мистецтво, і зрозумієте, яким захоплюючим є таке заняття. Під час спілкування з автором виявилося, що розпис каменів не така уже й складна справа. Просто візьміть у руки пензель і творіть!

Тож запрошуємо до перегляду експозиції, яка є втіленням любові й доброти.

Виставка діятиме протягом місяця.

Рєзнік Ірина,
бібліотекар відділу
документів з економічних,
технічних та природничих наук


Фон


Фон

[ HOME ]

Відкриття персональної виставки «У світі кам’яних фантазій»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2017 Webmaster: webmaster@library.kr.ua