[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 

[ HOME ]
Фон Відкриття фотовиставки 'Птахи рідного краю'
LOGOФон

Відкриття фотовиставки “Птахи рідного краю”

 

1 квітня в рамках Міжнародного дня птахів у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбулась презентація фотовиставки “Птахи рідного краю”.

Необхідність охорони птахів - проблема зовсім не надумана, вона має під собою серйозні підстави. За останні чотириста років з лиця нашої планети зникло близько 160 видів пернатих, а багато інших вже близькі до вимирання або відчувають таку загрозу. І найбільшу небезпеку для них представляють не мисливці, а фактори життя людського суспільства: урбанізація міст, висотні будівлі, автомобільні викиди в атмосферу, розливи нафти у водоймах.

 

 

У цей день проводяться різні акції та масові заходи, метою яких є привернення уваги до проблеми збереження різноманітності та чисельності диких птахів.

Автор виставки молодий, але вже відомий в Україні, фотохудожник-анімаліст Сергій Рижков, який народився, живе і працює в Кривому Розі. Фотографією займається п'ять років. Весь свій вільний час віддає улюбленій справі. Його персональні виставки відбулись у Кривому Розі, Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Харкові, а тепер і в Кіровограді. На сьогодні він - член Національної спілки фотохудожників України. В 2012 році його фотографія “Шлюбні пригощання одуда” отримала першість на Всеукраїнському конкурсі природної фотографії. А у 2013 році він став фотографом року. В його об'єктиві — птахи Криворіжжя: ворони, сови, жовті трясогузки, сірі славки, зорянки, одуди, яструби та ін.

 

Присутнім на відкритті фотовиставки Сергій розповів про свої прийоми та методи, які він використовує при зйомці пернатих. І про те, скільки годин підряд іноді він проводив у “засідці”, щоб отримати довгоочікуваний кадр, і в які кумедні пригоди при цьому потрапляв. Фотомайстер також продемонстрував цікаву презентацію своїх світлин, в яких розкрився і як художник, і як орнітолог.

Спілкування з Сергієм Рижковим пройшло в теплій дружній атмосфері, бо на захід прийшли люди небайдужі до природи та її мешканців - птахів.

Фото - Андрій Самойлов

Наталія Івахнюк – бібліотекар відділу документів з економічних,
технічних та природничих наук
.

 

 

 

 


[ HOME ]

Відкриття фотовиставки 'Птахи рідного краю'
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua