[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Книжкова виставка “Управління фінансово-економічною безпекою ”
LOGO
Фон

Книжкова виставка “Управління фінансово-економічною безпекою ”

 

У відділі документів з економічних, технічних та природничих наук з 5 травня 2016 р. розпочинає свою роботу книжкова виставка “Управління фінансово-економічною безпекою ”.

Однією з найбільш серйозних проблем економіки України, починаючи з 1990-х років, є зростання загроз економічної і фінансової безпеки держави. Питання забезпечення фінансово-економічної безпеки на різних рівнях управління є досить актуальним в сучасних умовах господарювання, так як останнім часом все частішими стають випадки недобросовісної конкуренції, фіктивного підприємництва, рейдерських атак, які є загрозою нормальному функціонуванню і розвитку економіки. Для протидії і боротьби з різного роду загрозами необхідним є створення та ефективне управління системою фінансово-економічної безпеки.

Постійні зміни зовнішнього та внутрішнього середовища, поява нових чинників, які формують основи фінансово-економічної безпеки, застосування нових методів управління фінансово-економічною безпекою, потребують подальшого дослідження та привертають увагу як науковців, так і практиків, тому література, представлена на виставці, є досить актуальною та корисною для економістів, викладачів і студентів.

Отже, запрошуємо всіх бажаючих до перегляду! Виставка буде діяти протягом місяця.

 


Фон


Фон

[ HOME ]

Книжкова виставка “Управління фінансово-економічною безпекою ”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2016 Webmaster: webmaster@library.kr.ua