[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон “Впровадження туристсько-краєзнавчої роботи в навчальні заклади”
LOGO
Фон

Семінар вчителів географії навчальних закладів міста
“Впровадження туристсько-краєзнавчої роботи в навчальні заклади”

21 жовтня 2011року на базі орхуського інформаційно-тренінгово центру відділу документів з питань економіки, виробництва та природничих наук з ініціативи Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді для вчителів географії навчальних закладів міста відбувся семінар “Впровадження туристсько-краєзнавчої роботи в навчальні заклади”.

Туристично-краєзнавча діяльність передбачає не лише фізичний розвиток, молоді, але й пізнання рідного краю, вивчення та збереження природного багатства землі, практичну природоохорону діяльність. Чим глибші і змістовніші будуть знання учнів про природу рідного краю, збереження й охорону його біорізноманіття, тим більше буде можливості у формуванні екологічної культури і свідомості особистості. Саме ці питання розглядалися на семінарі.

   

До учасників семінару з вітальним словом звернувся А. В. Михайлюк, директор центру. Він зазначив, що краєзнавчий напрям роботи в комунальному закладі “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді” спрямований на відродження і примноження звичаїв, традицій, обрядів українського народу, збереження та відродження історії, культури, природи України.

   

В роботі семінару прийняли участь завідувачі відділів та керівники гуртків центру. Тут обговорювалися питання туристсько-краєзнавчих можливостей краю; форми, методи та прийоми краєзнавчих завдань; краєзнавчі акції, експедиції, конкурси. Фахівець відділу ознайомила учасників семінару з літературою краєзнавчо-географічного напрямку, яка є у фондах бібліотеки.
[ HOME ]

“Впровадження туристсько-краєзнавчої роботи в навчальні заклади”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011 Webmaster: webmaster@library.kr.ua