[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Відкриття фотовиставки Анастасії Голубенко “Торкнутися поглядом”
LOGO
Фон

 

Відкриття фотовиставки Анастасії Голубенко “Торкнутися поглядом”

 

 

30 січня в Орхуському центрі екологічної інформації при відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбулася презентація фотовиставки Анастасії Голубенко “Торкнутися поглядом”.

Це перша персональна виставка фотохудожниці-початківця, яка представлена в екологічному центрі обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського. Експозиція налічує 22 світлини: портрети, пейзажі, визначні архітектурні споруди.

Авторка через мистецтво фотографії дає можливість відвідувачам бібліотеки познайомитись з унікальними та дивовижними містами України та зарубіжжя, відчути красу людей та природи.

На заході зібралося багато шанувальників таланту дівчини. Для всіх присутніх Анастасія зробила екскурсію фотовиставкою, поділилася своїми враженнями від побаченого, від спілкування з людьми, відповіла на запитання присутніх.

Серед її світлин є портрети: “Східна красуня”, “Посмішка щастя ”, “Погляд дитинства”; пейзажі: “Чарівний вечір”, “Сонце в колисці ”; архітектурні споруди: “Відзеркалений Київ”, “Празький краєвид”. Цікаво представлена макрофотографія : ”Квіткове мерехтіння”, “Синьоока трава”.

Отже, фотохудожниця дарує відвідувачам бібліотеки своє бачення чарівного, барвистого, романтичного багатства оточуючого світу.

Виставка діятиме до 23 лютого 2015 р., запрошуємо до перегляду.


Фон


Фон

[ HOME ]

Відкриття фотовиставки Анастасії Голубенко “Торкнутися поглядом”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015 Webmaster: webmaster@library.kr.ua