[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Щира вдячність всім, хто взяв участь у благодійній акції «Їм потрібна наша допомога!»
LOGO
Фон

Звіт про акцію "їм потрібна наша допомога!"

Благодійні справи завжди повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі любов, турботу, добро. Це не свято, це дата, яка змушує задуматися про трагічні долі братів наших менших, позбавлених прихистку та люблячих родин. День безпритульних тварин – привід звернути увагу громадськості на дану проблему. Волонтери, співробітники притулків і небайдужі громадяни проводять різні заходи на їх підтримку.

Співробітники Орхуського центру екологічної інформації обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського висловлюють щиру подяку своїм колегам та всім небайдужим містянам за щедрі внески у справу захисту безпритульних тварин.

Під час благодійної акції зібрали харчові продукти, медикаменти та гігієнічні засоби. Частину їжі та засобів догляду за тваринами вже передали в місцевий притулок «Щасливий пес». На другу частину чекають чотирилапі мешканці реабілітаційного центру «БІМ».

Милосердя й увагу до безпритульних тварин необхідно виявляти не тільки під час проведення певних заходів, а щодня… Простягніть свою руку допомоги вже зараз… Адже потрібна лишень краплина уваги, яка перетвориться для братів наших менших в океан доброти і невимовне почуття вдячності та щастя.


Фон


Фон

[ HOME ]

Щира вдячність всім, хто взяв участь у благодійній акції «Їм потрібна наша допомога!»
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2020 Webmaster: webmaster@library.kr.ua