[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 

[ HOME ]
Фон “Уроки обережності”
LOGOФон

“Уроки обережності” в рамках Програми літнього відпочинку дітей

“Бібліотека — острів фантазії та творчості”


8 червня 2014 року в Орхуському центрі екологічної інформації для учнів 2-3 класів спеціалізованої загальноосвітньої школи № 14 в рамках літньої програми для дітей “Бібліотека — острів фантазії та творчості” проведено заняття за темою "Уроки обережності".

Адже розпочалися літні канікули,і як відомо, це час найдовготривалішого відпочинку дітей. Канікули надаються дітям, щоб вони могли відпочити після закінчення навчального року, зняти з себе психологічне навантаження шкільних буднів, підготуватися до нового навчального року. Однак, через різні обставини не кожній дитині вдається досягти цієї мети. Останніми роками серед дітей зріс травматизм зі смертельними наслідками в побуті, на відпочинку, за межами навчальних закладів. Діти гинуть внаслідок нещасних випадків, пов’язаних з вогнем, отруєнням, ураженням електричним струмом, від випадкових падінь. Вони, як ніхто інший, мають право бути захищеними, і найкращий захист для них-уміння діяти в надзвичайних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, мати усвідомлені штампи поведінки, дотримання яких є запорукою успішного подолання усіх негараздів, викликаних несприятливими умовами сучасного суспільства.

Дотримання правил безпеки життєдіяльності на канікулах – запорука життя і здоров’я дітей, тому одним із важливих напрямків співпраці Орхуського центру екологічної інформації та Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області є проведення циклу роз'яснювальних бесід з попередження нещасних випадків, дотримання правил дорожнього руху, пожежної безпеки та правил поведінки на відкритих водоймищах.

      

Тому під час проведення заняття, методист методичного кабінету Орлова Галина Миколаївна в цікавій ігровій формі разом із школярами згадали основні правила з попередження всіх видів дитячого травматизму під час літніх канікул.

Це допоможе навчити їх безпечному способу життя, закріпити знання про пожежну безпеку, про правила поведінки з незнайомими людьми, знаходити вихід з проблемних ситуацій і найголовніше - виховувати дбайливе ставлення до свого життя та життя інших людей.

Наталія Ракуленко
головний бібліотекар відділу документів із економічних,
технічних та природничих наук[ HOME ]

“Уроки обережності”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua