[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 

[ HOME ]
Фон “Березневий ГлаМуррр...”
LOGOФон

В екологічному інформаційно-тренінговому центрі
з 4 квітня 2013 року працює персональна виставка
Емми Сергіївни Вариводи “Дари моря”

 

З поїздки на морське узбережжя кожна людина привозить хоча б одну гарну мушлю. А деякі стають власниками цілої колекції різноманітних мушель: простих за формою і фігурних, великих і маленьких, однотонних і різнокольорових. Але через деякий час, коли літня ейфорія розвіється, мушлям доводиться задовольнятися темними закутками або шухлядами стола. Ми навіть і не здогадуємося, що в наших руках справжній скарб, з якого можна створити прекрасні вироби, а за наявності хорошої фантазії і справжні шедеври, які прикрасять наш дім. З мушель можна виготовити своїми руками картини, свічки, панно і багато іншого. Про це красномовно свідчать експонати виставки Емми Вариводи “Дари моря”.


Емма Сергіївна Варивода опанувала різні види декоративно-ужиткового мистецтва, але останнім часом захопилася створенням картин із мушель. Море завжди захоплювало її своєю красою та дивувало різноманіттям раковин, їх формами, кольорами і відтінками. Особливо дивовижні черепашки молюсків: їх незвичайні форми змінені і відшліфовані морем. Сама природа надихнула на творчість та підказала, як перетворити мушлю на квітку, а потім зібрати дивовижний букет. Під рукою майстрині стали нарождуватися квіти з мушель: троянди з рапанів, лілеї та магнолії з мідій, різні дивовижні квіти з мушель південних морів, які Еммі Сергіївні привозять її колишні учні, бо за фахом майстриня - вчитель англійської мови.


Емма Сергіївна не змінює природні кольори раковин, а намагається підбирати їх тони і форми, щоб відобразити барви природи. Талант і сміливість її фантазії подарують відвідувачам багато позитивних емоцій.

Якщо ви завітаєте на виставку “Дари моря”, самі переконаєтеся, що потрапили у фантастичний світ.

Виставка триватиме з 10 квітня по 10 травня 2013 р.

Вхід безкоштовний.


[ HOME ]

"Персональна виставка Емми Сергіївни Вариводи 'Дари моря'
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011 Webmaster: webmaster@library.kr.ua