[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон «Екологічні проблеми Кіровоградської області та шляхи їх розв’язання»
LOGO
Фон

 

Круглий стіл
«Екологічні проблеми Кіровоградської області та шляхи їх розв’язання»

 

 

21 травня 2015 року об 12:00 в Орхуському центрі екологічної інформації відбудеться засідання круглого столу «Екологічні проблеми Кіровоградської області та шляхи їх розв’язання», ініційованого Всеукраїнською екологічною лігою (ВЕЛ). Всеукраїнська екологічна ліга протягом багатьох років сприяє інтеграції екологічної складової до Стратегій, Програм та Планів регіонального розвитку, що є особливо актуальним в контексті Європейської інтеграції України, започаткувавши кампанію «Громадське лобіювання інтеграції екологічної складової у стратегії і програми регіонального розвитку».

В рамках цієї кампанії і заплановано проведення круглого столу, на якому розглядатимуться питання: екологічна ситуація в Кіровоградській області: проблеми та перспективи поліпшення; стан водних ресурсів області; стан об’єктів природно-заповідного фонду у Кіровоградській області та можливості його розширення; екологічні та соціально-економічні проблеми поводження з побутовими відходами у м. Кіровограді та Кіровоградській області; вплив пестицидів і отрутохімікатів на довкілля та здоров’я людини.

До участі у засіданні круглого столу запрошені представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, науковці, представники громадськості та ЗМІ.

Захід відбудеться в Орхуському центрі екологічної інформації відділу документів із економічних, технічних та природничих наук (2-й поверх ОУНБ ім.Д.І.Чижевського)

 


Фон


Фон

[ HOME ]

«Екологічні проблеми Кіровоградської області та шляхи їх розв’язання»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015 Webmaster: webmaster@library.kr.ua